yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Kolejny niezbyt inteligentny jutuper robi z siebie półgłówka przed kamerą. Nic nowego. Czakać aż zareklamuje jakiegoś randupa lub inne zenoksy czy tam mizary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
11 minut temu, Strongman napisał:

Ma widocznie w planach i tak powiedział bo nie wierze ze niby tak przez you tuba a powiedział tak żeby powiększyć subskrypcje bo przegrywa z Jarkiem ogarkiem.

Zresztą mówił ze do końca roku będzie miał 200tyś w lipcu a już grudzień i sporo mu jeszcze brakuje.

No to teraz ja napisałem komentarz o kontroli po filmem szoko 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3196

Daj spokój chłopakowi.To swój chłop.Mi jedynie się nie podobało ze oczyścił pług na drodze takie moje skromne zdanie.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

@Strongman no wiesz ... "dżokerfarm" kiedyś na filmiku powiedział że jak bedzie 200 tyś subskrypcji jego kanału to robi małego dżokera 🤣

Czujesz to, z dzieciaka całe życie by się śmiali że YT pomagało przy jego produkcji, życia by nie miał, to tak jakbyś sobie zrobił na czole głupi tatuaż

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3196

Ale na pierwsze dziecko zawsze najtrudniej się zdecydować no chyba ze ktoś wpadnie, a drugie czy trzecie to już co innego.

Zresztą dziewczynę ma dobrą ,pracowitą którą od sławy może jeszcze ktoś odbić, ja bym się nie śmiał.Inni może i tak.

I ta Anita jaka pracowita i szybka na nogach,ładna co pracuje w Holandii.Taka dziewczyna to skarb i lubi pracę na gospodarstwie.Kawalerzy bierzcie się.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
1 godzinę temu, Strongman napisał:

na pierwsze dziecko zawsze najtrudniej się zdecydować no chyba ze ktoś wpadnie, a drugie czy trzecie to już co innego

W moim przypadku było inaczej, ciężko było się na drugie zdecydować, były obawy czy wystarczy czasu żeby wychować, i pieniędzy przede wszystkim, wtedy nie było jeszcze 500+

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3196
28 minut temu, bratrolnika napisał:

W moim przypadku było inaczej, ciężko było się na drugie zdecydować, były obawy czy wystarczy czasu żeby wychować, i pieniędzy przede wszystkim, wtedy nie było jeszcze 500+

A u mnie pierwsze to nowy obowiązek a drugie to jedne pilnowanie z pierwszym i prawie na raz bo potem kto by chciał za kilka lat wracać do pieluch, więc najlepiej pod rzad.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
1 minutę temu, Strongman napisał:

A u mnie pierwsze to nowy obowiązek a drugie to jedne pilnowanie z pierwszym i prawie na raz bo potem kto by chciał za kilka lat wracać do pieluch, więc najlepiej pod rzad.

Albo blizniaki od razu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
4 minuty temu, Strongman napisał:

A u mnie pierwsze to nowy obowiązek a drugie to jedne pilnowanie z pierwszym i prawie na raz bo potem kto by chciał za kilka lat wracać do pieluch, więc najlepiej pod rzad.

Przy drugiej ciąży akurat kończyliśmy budowę domu, były obawy czy idąc na swoje da się wyżyć z jednej tylko pensji

A co do czekania z kolejnym-kazdy ze znajomych już dzieciatych mówił żeby nie czekać, że najlepiej od razu, żeby max 2 lata rozbieżności było

3 minuty temu, mf362 napisał:

Albo blizniaki od razu 

 

Nie wiem czy wiesz, ale to nie jest tak że jak chcesz bliźniaki to masz...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3870

Pierwszy raz widze opony do ciagnika z kolcami: https://www.olx.pl/oferta/opony-rolnicze-16-9-r34-r28-r24zetor-ursus-CID757-IDCGlNe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
55 minut temu, bratrolnika napisał:

Przy drugiej ciąży akurat kończyliśmy budowę domu, były obawy czy idąc na swoje da się wyżyć z jednej tylko pensji

A co do czekania z kolejnym-kazdy ze znajomych już dzieciatych mówił żeby nie czekać, że najlepiej od razu, żeby max 2 lata rozbieżności było

Nie wiem czy wiesz, ale to nie jest tak że jak chcesz bliźniaki to masz...

Chodziło mi ze akurat jak sie takie nieszczęście (szczęście) przytrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
1 minutę temu, jahooo napisał:

Jak w rolnictwie - siejesz, i czekasz, co wzejdzie i urośnie

I nigdy nie wiadomo czy zbierze sie coś , nie wypszejje ...

Znajoma w Anglii urodziła bliźniaki to profity kasy tam na dzieci sporo przysługiwało nasze 500+ to Pikuś przy tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9206

W przyszłym roku są wybory prezydenckie. Budżet nie jest z gumy, po wyborach można zmienić zasady 500+, może 100+ wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

wychowalem  starsze dzieci bez 500 + i tez sie zylo,  zdarzyl sie wypadek przy pracy i na ostatnie kasa idzie i bez niej bym wychowal- kiedys bieda byla wielka i prawie nikt sie nie zastanawial  za co je wychowa- dal bog dzieci, da i na dzieci........a teraz cuda wianki ,pierdoly-czasami mlodym matkom powtarzam po 3 dziecku wam przejdzie i tak zawsze sie dzieje czego i wam zycze 😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/bialorus-jumz-CID757-IDCQAmc.html Ciekawe czy teraz zapali czy już zapadła w zimowy sen☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

Czujesz to, z dzieciaka całe życie by się śmiali że YT pomagało przy jego produkcji, życia by nie miał, to tak jakbyś sobie zrobił na czole głupi tatuaż

Widziałeś kiedyś aby dżoker coś kol wiek robił ciągnikiem? Nie oglądam filmów a jak obejrzę to mało kiedy i tak przewijam ale za kółkiem to go jeszcze nie widziałem boczny taboret.

3 minuty temu, jedrus2020 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/bialorus-jumz-CID757-IDCQAmc.html Ciekawe czy teraz zapali czy już zapadła w zimowy sen☺

Panie kolego to jest ruskie to to zawsze zapali. Jeśli wierzyć ,że faktycznie tyle stał https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj2md_ni7HmAhUVw8QBHZ6dCOgQtwIwAHoECAcQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJRXxzY8g2cw&usg=AOvVaw0shHC2-jAwGZ1FMrC-jJjQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj