yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Tak, odjechał na przyczepie Twojej roboty....zarwala się i razem z golfem wystawili do pieca hutniczego.

Golf przez rok 47tys. przebiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

łoo panie, to żeś przelotu nastukał, choć w sumie to i ja jednego roku ponad 40tys.km jednym autem nakręciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/plug-4-skibowy-kverneland-transport-CID757-IDCpEHz.html Co za twór? dokładnie chyba z uni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Rysiu a ile jeździ aut na ściągniętych tablicach terminowych którym się termin ważności dawno skończył  przeważnie oto chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

A ile w gminie jeździ nie przerejestrowanych normalnych, 

Toż jest na to przyzwolenie nawet ubezpieczalni, kończy się polisa wykupił na siebie ubezpieczenie na rejestrację poprzedniego właściciela, sam tak robiłem z ursusem i przyczepą i nikt się nie czepiał.

Ale jak to wprowadzą i by działało to by było lepiej, bo by było uporządkowane, a nie rejestracja na kogoś ubezpievzenie na siebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Ja to nawet na numery nadwozia ubezpieczal bo ciagnik bez tablic przyjechał od zabojadow.  

Edytowano przez niezlygagatek
Dopisanie tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

A ile w gminie jeździ nie przerejestrowanych normalnych, 

Toż jest na to przyzwolenie nawet ubezpieczalni, kończy się polisa wykupił na siebie ubezpieczenie na rejestrację poprzedniego właściciela, sam tak robiłem z ursusem i przyczepą i nikt się nie czepiał.

Ale jak to wprowadzą i by działało to by było lepiej, bo by było uporządkowane, a nie rejestracja na kogoś ubezpievzenie na siebie.

Też mnie to wk***ia ,stać na samochód a kuźwa na'tablice za 260 zł już nie 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Tu może nie tyle chodzi o pieniądze tylko o sam fakt iść stać w kolejce i tracić czas jak można jeździć na legalu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba9449    36
Dnia 7.12.2019 o 13:55, igor10246 napisał:

@kuba9449 To nie jest tablica na twoje ogłoszenia tylko forum, po to jest olx żeby wystawiać tam ogłoszenia a na AF dział do tego też jest, jak chcesz reklamy to na facebooku załóż stronę i ją promuj 

Nie chciałem robić bałaganu na forum wystawiając kilka tematów z ogłoszeniami, zawsze wrzucam tu zaktualizowane ogłoszenia i nigdy nie było problemu.

  • Like 1

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Po co stać w kolejce? Rysiu wchodzisz na stronę wydziału komunikacji i wybierasz sobie godzinę na która chcesz. Tylko trzeba dzień wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

I to działa?

Narazie nie mam potrzeby tam iść,

Choć na auto i t25 dowody już 3 lata maja brak miejsca na pieczątki, no ale że teraz nie trzeba wozić dowodu to i nie wymieniam, diagnosta da kartkę że brak miejsca w dowodzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

powinna być tablica typy 1 osoba 1 tablica i masz 5 samochodów i każdy te same blachy i tak ze wszystkim, jeśli ktoś chce regularnie jeździć to wpisać w ubezpieczenie na laminowany blankiet i jeździć 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

To by było złe

Dobrze jest jak jest, przynajmniej wiadomo kto z kąd

Pojedziesz za światy i wiesz kto swój jedzie.

Oby to nie zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

 

Pojedziesz za światy 

Tam się jedzie karawanem :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, Rolnik1973 napisał:

I to działa?

Narazie nie mam potrzeby tam iść,

Choć na auto i t25 dowody już 3 lata maja brak miejsca na pieczątki, no ale że teraz nie trzeba wozić dowodu to i nie wymieniam, diagnosta da kartkę że brak miejsca w dowodzie i tyle.

Nic nie musi dawać . Policjant w internetach ma i wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

Absurd, co z autami sprowadzonymi , np z unii auta trzeba przerejestrować ale juz szwajcaria i Usa nie ma obowiązku. Auta uszkodzone też jest problem jeżeli nie da się naprawić w ciągu miesiąca bo jak zrobić przegląd skoro auto nie jeżdzi. Salon nie ma obowiązku rejestracji auta nowego bo nie. Unia niby wymaga uporządkowania przepisów ale na zachodzie nie ma obowiązku rejsetracji aut, stoją latami w komisach Nie ma tam umów kupna sprzedaży tylko przekazanie dokumentów kupującemu i tyle, reszta pocztą się załatwia...Tak samo jak z tablicami komisowymi, niby są ale żaden komis nie może z nich korzystać bo nie pozwalają na to przepisy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Według prawa jest tylko miesiąc na jazdę z kartką od diagnosty jak nie masz miejsca już na pieczątki.Teścio w toyocie tak miał to policjant mu mandat wlepił za to 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj