yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Uziu92    7973
7 minut temu, Rolnik7343 napisał:

A co tu porównywać ? arbuz obwieszony obciąznikami jak choinka na wigilię, opony prawie 2x takie jak w jd ... jak chcą porównanie to niech korbanek da ciągnik o takiej samej wadze i takim samym rozmiarze kół ... ale nie, nie da bo by przegrał

a byłeś przy ważeniu ? skad wiesz ze arbos w takim zestawieniu cięższy od JD ? Nawet jak korbanek przegra to co ? ktoś jak ma powiedzmy 200 tyś to w raz kupi arbosa zamiast JD za 400 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3207
4 minuty temu, Uziu92 napisał:

a byłeś przy ważeniu ? skad wiesz ze arbos w takim zestawieniu cięższy od JD ? Nawet jak korbanek przegra to co ? ktoś jak ma powiedzmy 200 tyś to w raz kupi arbosa zamiast JD za 400 tys.

Nie bo Ardanowski obiecał ze da każdemu ciągnik kto nie brał wcześniej, bez punktów, na nowy PROW.I kto nie brał wcześniej, dostanie w pierwszej kolejności.

Edytowano przez Strongman
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577
Przed chwilą, Strongman napisał:

Wiecie ale obiecał a jak będzie zobaczymy, lepiej jak ktoś obiecuje niż nic nie mówi.

To jak by dziecku obiecać cukierka i nie dać co będzie ? to lepiej nic nie mówić bo nic nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973
2 minuty temu, Strongman napisał:

Wiecie ale obiecał a jak będzie zobaczymy, lepiej jak ktoś obiecuje niż nic nie mówi.

wlaśnie odwrotnie, lepiej nic nie mówić jak obiecywać coś czego się nie uda spełnić, ale w polityce to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
3 minuty temu, Strongman napisał:

Wiecie ale obiecał a jak będzie zobaczymy, lepiej jak ktoś obiecuje niż nic nie mówi.

a wiesz jak stalinowcy udowadniali dzieciom,że niema Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577
1 minutę temu, soltys48 napisał:

a wiesz jak stalinowcy udowadniali dzieciom,że niema Boga?

Wiem jak ludziom udowadniali kazali wołać  

бог daj chleba i nie było a jak zawołali Stalin daj chleba a chleb się  sypała .

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3207

Nie wiem co stalinowcy robili, ale jak ktoś ma zamiar kupić traktor używany to lepiej poczekać i złożyć papiery na nowy z tego co widziałem w programie TV a jak kto zrobi to jego własny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
41 minut temu, Rolnik7343 napisał:

Spłacam ? o.O

Kula to twoje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Nie wiem czym się tak podniecać z tych Chińczykiem. U nas próbowali już sprzedawać pod swoją nazwą i wyszło to raczej średnio. Nawet jeśli są to super maszyny to pogrążyć je może dostęp do części zamiennych a co za tym idzie utrata wartości. Co z tego że spali mniej czy więcej jak po x latach stanie a Ty części nie dostaniesz przez x tygodnie

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
7 godzin temu, Strongman napisał:

Nie wiem co stalinowcy robili, ale jak ktoś ma zamiar kupić traktor używany to lepiej poczekać i złożyć papiery na nowy z tego co widziałem w programie TV a jak kto zrobi to jego własny wybór.

I zobowiązanie że choćby za darmo to przez 5 lat musisz produkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913
9 godzin temu, Strongman napisał:

Nie wiem co stalinowcy robili, ale jak ktoś ma zamiar kupić traktor używany to lepiej poczekać i złożyć papiery na nowy z tego co widziałem w programie TV a jak kto zrobi to jego własny wybór.

W agropisnezie? Sluchaj ich dalej to Ci w zestawie z Arbosem Ardanowski jeszcze na Rostselmascha da.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Korbanek robi ogromną reklamę arbuza w myśl zasady "ważne, że mówią, nie ważne jak". Z czegoś trzeba żyć, a claasa, fendta i mf-a już nie ma. Tylko jak ludziom wmówić, że rostselmassh jest lepszy od claasa, a arbuz od fendta?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, Strongman napisał:

Wiecie ale obiecał a jak będzie zobaczymy, lepiej jak ktoś obiecuje niż nic nie mówi.

To ja Tobie dwa razy obiecam. Według niektórych dwa razy obiecać, to tak jak dać. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3207
43 minuty temu, jacek1296 napisał:

a claasa, fendta i mf-a już nie ma.

To jednak prawda nie plotki ale jestem ciekaw dlaczego zabrali dilerstwo.

4 godziny temu, pit17 napisał:

I zobowiązanie że choćby za darmo to przez 5 lat musisz produkować.

Za lezy co się produkuje bo w mleku cena stabilna od lat a zawsze można zmniejszyć produkcje aby była,a bydła nie trzeba chować, tylko najgorsze jest to ze nawet jak masz uzbieraną kasę to musisz wziąć kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

https://m.olx.pl/oferta/koparka-kolowa-atlas-1304-92r-CID619-IDCEPBT.html

Pany opłaca się tym interesować czy za drogi temat ?. Braciak szuka zajęcia na zimę a w sumie taki kłamie przydatny na gospodarstwie. Nigdy nie miałem styczności z takim sprzętem bardzo jest to skomplikowane w naprawie tak ogólnie?

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik tylko to żaden problem tylko kwestia co tam siedzi. Bo może być dr iweco lub czasami trafiał się Perkins.

Druga sprawa to czy komputer w niej jest a jak tak to jaki.

Pompa i hydraulika to prosty temat. Nie pamiętam jak jest w tych modelach zbudowana główna pompa hydrauliczna bo z tym jedynie może być problem przy ewentualnej naprawie. 

To tak z grubsza.

A i jeszcze jedno. W jakim stanie jest napęd. Czy wały proste i czy ciągnie na obie osie. 

W tej konkretnej to opony na dzień dobry bo po mokrej trawie nie pojedzie.

Edytowano przez blondynek2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wydaje się być prosta i mechaniczna maszyna więc nie sądzę żeby był tam jakiś komputer. Skoro silnik uszkodzony to właśnie jest ryzyko, że coś innego jest też niesprawne i nie sprawdzę maszyny bo nie ma jak. Bez odpalenia da radę na lawete wjechać, chyba nie bardzo? 

https://m.olx.pl/oferta/koparka-kolowa-atlas-1404-CID5-IDCs1eq.html

Ta fajna tylko ta cena niska za niska jak na  ten model🤔🤔

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

@bratrolnika

Jakiś czas temu pytałeś o felgę, sorry że nie odp ale miałem odwyk od agrofoto :)

A jakby co, to felgi samej nie mam, mam calanos od rozrzutnika z felgami + drugi rozrzutnik z osiami na resorach i felgsmi

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, griga napisał:

W domu poszukam czy mam jeszcze namiar na Polskiego dystrybutora RDS. On mi wysyłał instrukcje kiedyś

mowisz o tym ? http://rolnictwoprecyzyjne.com.pl/

wczoraj podłączyłem i ustrojstwo ruszyło bez skrzynki i czujników więc i tak bezużyteczne 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
17 minut temu, rogaliq napisał:

mowisz o tym ? http://rolnictwoprecyzyjne.com.pl/

wczoraj podłączyłem i ustrojstwo ruszyło bez skrzynki i czujników więc i tak bezużyteczne 

Nie znalazłem ulotki więc nawet nie wiem. A czemu mówisz że bezużyteczne?

https://www.ebay.co.uk/itm/Case-4230XL-2wd-tractor/372866517734?hash=item56d0938ae6:g:DFIAAOSwYv9d2~wh

Fajny, szkoda że takie się nie trafiały jak szukałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj