yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
migacz    317

Ponawiam prośbę. Opryskiwacz na 12m do 60tki lepiej ciągany czy zawieszany. Zawieszany ile max litrów? Może ktoś wie o jakimś fajnym egzemplarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, migacz napisał:

Ponawiam prośbę. Opryskiwacz na 12m do 60tki lepiej ciągany czy zawieszany. Zawieszany ile max litrów? Może ktoś wie o jakimś fajnym egzemplarzu

 na ilu ha. ma robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
Przed chwilą, migacz napisał:

Ponawiam prośbę. Opryskiwacz na 12m do 60tki lepiej ciągany czy zawieszany. Zawieszany ile max litrów? Może ktoś wie o jakimś fajnym egzemplarzu

ciągany najlepiej.Choćby ze względu na łatwość i szybkość podczepienia do ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 To ciekawie podchodzisz, jakby to miało pierwszorzędną rolę spełniać   xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317
15 minut temu, Sean napisał:

 na ilu ha. ma robić?

Na ok 30. Z 60tka albo 5211. To drugie bardziej bo znacznie lepszy stan techniczny

Podobają mi się te zachodnie używki ale wszystko ma szerokie belki a jak dotąd 12m zgrywa się idealnie z rozsiewaczem i agregatem siewnym

 

Edytowano przez migacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Zawieszany był by max 600 litrów i robić po 10 kursów na każdy zabieg jest męczarnią.

Tu zdecydowanie ciągany, ale to z racji większej pojemności zbiornika.. Teraz moze mam y zgadywać jaką będzie dla Ciebie odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

To  głównie na południu tak szaleją, moze to przez tegoroczne słońce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Gorzej bo ten gość nawet nie wie ile ten łursus ma koni, napewno nie 53 zwłaszcza z filtrem powietrza starego typu, a jak tyle w nim powymieniał to ciekawe jakim "cudem" był w dniu zrobienia przeglądu, czyli przed remontem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, Ursus932 napisał:

Nie stać Cię a oglądasz 😀

xD  To prawie tak z tym ciągnikiem jakbym ja powiedział 18 letniej dziewczynie - nie stać cię na mnie.     :P   xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317
7 godzin temu, Pigmei napisał:

Zawieszany był by max 600 litrów i robić po 10 kursów na każdy zabieg jest męczarnią.

Tu zdecydowanie ciągany, ale to z racji większej pojemności zbiornika.. Teraz moze mam y zgadywać jaką będzie dla Ciebie odpowiednia?

Akurat to to się domyślam że 1200l to byłoby ok. Jak na razie jadę 300l na hektar więc 4 ha za jednym zamachem to już byłoby coś.

7 godzin temu, Pigmei napisał:

 

 

Edytowano przez migacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517
42 minuty temu, migacz napisał:

Akurat to to się domyślam że 1200l to byłoby ok. Jak na razie jadę 300l na hektar więc 4 ha za jednym zamachem to już byłoby coś.

 

To już byś duży błąd popełnił. Minimum 1500l a najlepiej 2000l

Ja wybrałbym ciągany. Belki najczęściej od 15m się zaczynają. Nie problem zaślepić kilka końcówek lub odciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3196

Co do opryskiwacza to nie kupuj tego niebieskiego.Lepiej coś zachodniego, miałem kiedyś niebieskiego i listwa pomiarowa z pompy nie wychodziła bo 5cm nad nią zbiornik, więc żeby sprawdzić olej trzeba było pompę odkręcać,Belka była miękka ale była duża, choć tobie na 12metrowa by wytrzymała bo krótsza to i twardsza ,węże na styk i wszystko na dotyk żeby jak najmniej materiału poszło bo na ilości 2000szt to już dobre auto nalatuję dla właściciela i jak coś projektują to tak aby jak najmniej materiału poszło.

 

 

 

.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzień darmowej dostawy na allegro jest w tym roku 10 grudnia? Szukam i jakoś nie mogę znaleźć czy na allegro też to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj