yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

KlimekPL    793

Mam poważne problemy ze stodołą i pewnie będzie wkrótce rozebrana a brak alternatyw na inny magazyn w najblizszym czasie. To myslalem zainwestowac w dużą przyczepe albo dwie i na nich trzymać do czasu az powstanie nowy magazyn albo silosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9907

Ja jeczmien raz mialem do konca pazdziernika pod plandeka. Odpadu bylo z 4 worki z 12t od podlogi gdzie wilgoc naszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

Czy ktos praktykowal przechowywanie zboża na przyczepie pod chmurką przez dluzszy czas? Oczywiście przykryte i na szczelnej przyczepie. Czy nie zaplesnieje i tak dalej.

da się.W zeszłym roku tak przechowałem łubin na dwóch przyczepach pod plandeką z baneru reklamowego.Najważniejsze żeby deszcz nie wnikał pomiędzy borty  i między borty a podłogę.Też miałem obawy ,ale nic się nie działo.Może z 1 kg się zmarnował.Przyczepy stały od żniw do lutego na podwórku przykryte jedną plandeką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Trzeba przykryć grubą plandeką do spodu burt i nie może być dołków w niej, gdzie będzie się gromadził i skapywał opar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
2 godziny temu, KlimekPL napisał:

Czy ktos praktykowal przechowywanie zboża na przyczepie pod chmurką przez dluzszy czas? Oczywiście przykryte i na szczelnej przyczepie. Czy nie zaplesnieje i tak dalej.

Da się ale musi być dobra plandeka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749
9 godzin temu, Narko napisał:

Nie wierz we wszystko co piszą. Z tą przyczepą to jest jak z zakupem auta od handlarza, niby można na kołach wracać, niby oc jest, ale na patrole to uważajcie...

Tutaj ciekawy opis, gdzie był ciągnik użytkowany

https://www.olx.pl/oferta/new-holland-tl-100-CID757-IDCGtBG.html

A tu tak szybko chce prasę sprzedać że nawet Ukraińcom pod autostradę podciągnął, po zdjęciach widać

https://www.olx.pl/oferta/sipma-z224-z-przeciwwaga-CID757-IDBlLxn.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
12 godzin temu, przybyslawice5211 napisał:

Nie chiba ale napewno to Rotina. 

Gościa poniosła fantazja. 😎

11 godzin temu, rogaliq napisał:

jakies opinie o takich wężach do dystrybutorów paliwa? https://allegro.pl/oferta/waz-przewod-do-tankowania-paliwa-cpn-3-4-6m-7787700224

ktoś korzysta ? jak z jakościa i trwałościa?

Jeśli masz gdzieś blisko gościa co zakuwa węże to tam coś dobierzesz ciekawego bo to z interneta nie zawsze jest take jak w opisie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

PILNY TEMAT!!! Potrzebuje pilnie felgę starego typu, na duży rozstaw do rozrzutnika, skrecaną, dwie połówki. Może ktoś poratuje??? @soltys48 @daron64 ??? Albo chociaż info czy bizon będzie miał z tyłu takie same felgi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
4 godziny temu, zetorki12 napisał:

Czytałeś opis? 

He he 😏 kuźwa parafian jakieś 3-4 kilometry ode mnie. 

20 minut temu, bratrolnika napisał:

PILNY TEMAT!!! Potrzebuje pilnie felgę starego typu, na duży rozstaw do rozrzutnika, skrecaną, dwie połówki. Może ktoś poratuje??? @soltys48 @daron64 ??? Albo chociaż info czy bizon będzie miał z tyłu takie same felgi???

Fela od Bizona powinna pasować. 

Edytowano przez PRIMO
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749
6 minut temu, marian7k napisał:

Jaka średnica osadzenia?

Jak dobrze pamiętam to dziura 22cm, pomiędzy szpilkami 27,5cm, na taką piastę jak na zdjęciu

Screenshot_20191130-135255.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1136

wymiary piasty tył Bizon:

średnica zewnętrzna kołnierza ustalającego felgę (mm) - 160

ilość otworów szpilek - 6

średnica otworów szpilek (mm) - 20

rozstaw otworów szpilek (mm) - 102,5 (mierzone od środka do środka otworu sąsiadującego)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj