yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

renpio    4

panowie potrzebuję Waszej porady, planuję założyć takie wspomaganie       https://sklep.mizar.com.pl/wspomaganie-ukladu-kierownicy-c-360-3p-silownik-poprzeczny-dwustronny-do-osi-plaskiej-naped-z-rozrza-p-40327.html nie będę go kupował gotowego tylko wszystko osobno i mam pytanie jakiej grubości, średnicy założyć przewody tak żeby to jakoś chodziło i olej nie grzał się  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Najlepiej takie jak w gotowym zestawie. Moim osobistym zdaniem jeśli masz dostęp do tanich używanych części to możesz się bawić, ale jeśli liczysz że kupując wszystko nowe na sztuki wyjdzie cię taniej to się mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, renpio napisał:

panowie potrzebuję Waszej porady, planuję założyć takie wspomaganie       https://sklep.mizar.com.pl/wspomaganie-ukladu-kierownicy-c-360-3p-silownik-poprzeczny-dwustronny-do-osi-plaskiej-naped-z-rozrza-p-40327.html nie będę go kupował gotowego tylko wszystko osobno i mam pytanie jakiej grubości, średnicy założyć przewody tak żeby to jakoś chodziło i olej nie grzał się  

Przewody to w sklepie zakuwają na bazie tego jakie przyłącza masz w siłowniku, orbitrolu. Jaki jest sens zakuwać samemu? Na używanych składasz? Przewody najlepiej 2 oplotowe a przyłącza w orbitrolu dają na M18, bo wejścia są na 3/8". W siłowniku często jest M22 lub M18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Kolega wyżej podał link do sklepdlarolnika z i jak chcesz tanie przewody to chyba u nich są najtańsze. Parę lat temu brałem zestaw drugiej sekcji do ładowacza, i chciałem stare przewody do siłowników głównych też wymienić, żeby wszystko nowe było, to z tego co pamiętam to za zakuty przewód 70cm z końcówkami m18 zapłaciłem  u nich 7 czy 8 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Gościu nawet przed sprzedażą po wozeniu wapna pylistego nie umył i taka kasę chce. Niepoważni są ludzie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonbs    4

Na moje oko 35-40 tysięcy to naprawdę rozsądna cena za tego łowockiego bizona... 30-letni kombajn jakby nie patrzeć. 


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

https://www.olx.pl/oferta/oddam-odpady-warzyw-i-owocow-CID757-IDCBNCq.html może kogoś zainteresuje


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Thomas2135 napisał: 16 minut temu, renpio napisał: panowie potrzebuję Waszej porady, planuję założyć takie wspomaganie       https://sklep.mizar.com.pl/wspomaganie-ukladu-kierownicy-c-360-3p-silownik-poprzeczny-dwustronny-do-osi-plaskiej-naped-z-rozrza-p-40327.html nie będę go kupował gotowego tylko wszystko osobno i mam pytanie jakiej grubości, średnicy założyć przewody tak żeby to jakoś chodziło i olej nie grzał się   Przewody to w sklepie zakuwają na bazie tego jakie przyłącza masz w siłowniku, orbitrolu. Jaki jest sens zakuwać samemu? Na używanych składasz? Przewody najlepiej 2 oplotowe a przyłącza w orbitrolu dają na M18, bo wejścia są na 3/8". W siłowniku często jest M22 lub M18. przecież tam jest tylko 100 bar 1SN wystarczy (wytrzymuje do 180 bar) ale może dać i 2SN. Jak ma firme zakuwającą, to lepiej wymierzyć przewody na ciągniku, żeby to wyglądało jak Bóg przykazał, a nie naddatki, zawijasy czy inne historie. Części dla agricoli produkują firmy zewnętrzne, a rozdzielacze składają na miejscu. Jeśli chodzi o hydraulike, mają dobre ceny i b. duży asortyment. Gwinty najlepiej M18x1.5 węże fi 8,max fi10. nic się nie grzeje


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
13 minut temu, endrju7084 napisał:

to jest serwis 😊 

 

no jak maszyna prosta i człowiek kumaty to się wszędzie naprawi 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, kubaguzik napisał:

Thomas2135 napisał: 16 minut temu, renpio napisał: panowie potrzebuję Waszej porady, planuję założyć takie wspomaganie      https://sklep.mizar.com.pl/wspomaganie-ukladu-kierownicy-c-360-3p-silownik-poprzeczny-dwustronny-do-osi-plaskiej-naped-z-rozrza-p-40327.html nie będę go kupował gotowego tylko wszystko osobno i mam pytanie jakiej grubości, średnicy założyć przewody tak żeby to jakoś chodziło i olej nie grzał się   Przewody to w sklepie zakuwają na bazie tego jakie przyłącza masz w siłowniku, orbitrolu. Jaki jest sens zakuwać samemu? Na używanych składasz? Przewody najlepiej 2 oplotowe a przyłącza w orbitrolu dają na M18, bo wejścia są na 3/8". W siłowniku często jest M22 lub M18. przecież tam jest tylko 100 bar 1SN wystarczy (wytrzymuje do 180 bar) ale może dać i 2SN. Jak ma firme zakuwającą, to lepiej wymierzyć przewody na ciągniku, żeby to wyglądało jak Bóg przykazał, a nie naddatki, zawijasy czy inne historie. Części dla agricoli produkują firmy zewnętrzne, a rozdzielacze składają na miejscu. Jeśli chodzi o hydraulike, mają dobre ceny i b. duży asortyment. Gwinty najlepiej M18x1.5 węże fi 8,max fi10. nic się nie grzeje

Wiem, że wystarczy. W sumie w okolicy 1 oplotowych nie sprowadzają, bo się nie opłaca. W rolnictwie są już wysokie ciśnienia, budownictwie to norma i nie ma popytu na 1 oplotowe. Nawet jakby był to wybrałbym pewnie 2 oplotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj