yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Rolnik1973    15287
3 godziny temu, krzysztof1987 napisał:

Ale piękny💕

Ale super💪🏻

Kurła jakbym miał 20 parę lat to już bym jechał, nie dość że ideał to jeszcze w lubelskim.

Teraz kupić to ile tych żniw zostało, nawet nie nacieszyłby się bo zaraz do piachu. 😭😭😭

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    363

46 lat i do piachu sie wybierasz? Bez przesady, trzeba właśnie korzystać z życia póki można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8904
45 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Ale piękny💕

Ale super💪🏻

Kurła jakbym miał 20 parę lat to już bym jechał, nie dość że ideał to jeszcze w lubelskim.

Teraz kupić to ile tych żniw zostało, nawet nie nacieszyłby się bo zaraz do piachu. 😭😭😭

RYSIU NIE ZA TE pieniążki, już  wolał bym coś zachodniego za połowę kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25259

Można już i ciągnikiem po jeziorze pływać. I na ryby.😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
54 minuty temu, Agrest napisał:

Można już i ciągnikiem po jeziorze pływać. I na ryby.😀

 

Jutro zakładam do 30 od bizona i jazda do stawu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702
3 godziny temu, 6465 napisał:

Piszesz o farmerze Maćka?  Tam młody mu chyba w dupe daje ostro. 

Tak, przecież dwa domy od niego mieszkałem parę lat temu. Młody oczywiście go tam zdrowo użytkuje, ale od tego raczej na środku się nie ugiął przecież, tym bardziej że ma ramę od tura pod spodem

1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Pytałem max 12mm, powyzej na indywidualne zamowienie, ok 350 zl sztuka wychodzi to mam oryginalna za podobne pieniadze...

Poza rozmiarem sprężyny ważna jest również jej twardość, ściśliwość/rozciągliwość, bez tego marne szanse że coś dobierzesz. Może się okazać że wymiar się zgadza a sprężyna jest za miękka i nie da się maszyną pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, bratrolnika napisał:

Poza rozmiarem sprężyny ważna jest również jej twardość, ściśliwość/rozciągliwość, bez tego marne szanse że coś dobierzesz. Może się okazać że wymiar się zgadza a sprężyna jest za miękka i nie da się maszyną pracować

tam w zabezpieczeniu to raczej nie bedzie problemu z tym parametrem, z reszta  z tego co czytałem podał wymiary 2 sprężyn które chyba siedzą  jedna w drugiej a z tyłu za śrubą jest nakrętka do regulacji o ile robi tak jak w typowych zabezpieczeniach fabrycznie zrobionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554
7 godzin temu, szymon09875 napisał:

Wie ktoś gdzie kupie sprężyny naciskowe ? Potrzebuje 3 sztuki Długość 570mm pręt 11mm srednica wewnatrz 47mm i 3 sztuki 570mm  pret 16mm i srednica wewnątrz 70mm, potrzebuje je do zabezpieczenie slupicy do scierniskowca, i nigdzie powyzej 10mm nie moge znalezc

Jakbyś był przelotem w Wituni , tam jest WYTWÓRNIA sprężyn

@KlimekPL

https://www.olx.pl/oferta/ford-7840-CID757-IDCwERj.html#2d11bf1ecd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

poszukuję rozsiewacz rauch zsb mds najlepiej orginał stan może być do poprawek blacharskich najlepiej mazowieckie lubelskie. ktoś coś? 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554

bb wchodzi

3 minuty temu, Thomas2135 napisał:

@griga nie ma teraz nic na sprzedaż?

NIe wiem , Agnieszka ma nawet ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
13 minut temu, soltys48 napisał:

w wlkp teraz bedzię w rozsądnych pieniądzach

u kogo? i za ile? mogę pojechać i dalej tylko żeby było warte


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

czekam na info. mogę w rozliczeniu koła bezdętkowe do przyczepy zaoferować jak duże gospodarstwo. może być i dziurawy to zrobi się mu i tak remont z piaskowaniem


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek    3
59 minut temu, simson2812 napisał:

poszukuję rozsiewacz rauch zsb mds najlepiej orginał stan może być do poprawek blacharskich najlepiej mazowieckie lubelskie. ktoś coś? 

Mam już wypiaskowanego MDS do poskładania. Zachodniopomorskie. Priv. 

Edytowano przez chmurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34
6 godzin temu, MF675ursus napisał:

Ile nowy Rekord kosztował w 2004 roku?

w 2001 kosztował 156tys. między czasie dołożyłem klimę za 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Japierdziele, wychodzi na to że sprzedaje drożej niż kupił 15 lat temu...

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Opis niezły...

Nowsze bazuja na tej konstrukcji heheheh........tzn mają bębęn i wytrząsacze i kabinę z klima 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej224    127

przybyslawice5211 napisał: https://www.olx.pl/oferta/bizon-zo56-super-CID757-IDCwcbl.html#176d5f57e4 ładna cena przy każdym odświeżeniu drożej wystawia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj