yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3017
11 godzin temu, igor10246 napisał:

moje okolice ale Janusz total, chociaż znam agentów co resory do lemieszów spawali 

co w tym dziwnego ?? jeszcze pare lat temu kupowalem  lemiesze w hucie klepane z resorow- niestety facet poszedl na emeryture,a teraz hute likwiduja, w kopalnianej kuzni kolega potem je klepal


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1075

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-zawieszany-800l-biardzki-p-329-7-likwidacja-gospodarstwa-CID757-IDCsztp.html#9ad5db2c0e

Może któryś fanatyk marki chce?

6 minut temu, MF675ursus napisał:

C330 to ciąga? Dobra alternatywa dla mechanicznych Amazone czy Hassia?

https://sprzedajemy.pl/siewnik-accord-wroblew-2-e30984-nr58291633

Mnie cały czas korci kupić pneumatyczny, ten troszkę kosztuje ale w UK bywały poniżej 4tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

Moze ktos chetny. 6 rz. Kleine z podsiewaczem nawozow i zmijka. Ladnie rowno sieje i dobrze ziemie zagarnia. Sprzedam. 

20190419_174947.jpg

20190419_175010.jpg

20190419_175016.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 13.11.2019 o 17:32, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

. Jak wiadomo wszelakie gazy do spalania potrzebują tlenu a w małym nieprzewiewnym miejscu może szybko go zabraknąć i będzie nie ciekawie

Wszystko potrzebuje tlenu do spalania. Nawet to drewno z "kozy" o której wspomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Pytanie - Na wieniec jakiego drutu idzie najwiecej na zbrojenie? 12-14? Robilem mala inwentaryzacje i musze podliczyc, czy musze cos dokupic. W ogole na wieniec robi sie zbrojenie plaskie, jak siatka, czy takie

image;s=644x461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zbrojenie takie jak dodałeś. 12 zbrojeniowa a oczka z 6 gładkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
29 minut temu, Thomas2135 napisał:

Zbrojenie takie jak dodałeś. 12 zbrojeniowa a oczka z 6 gładkiej.

Dzieki

A gladkim jak gesto sie robi poprzeczki?

 

Z inwentaryzacji wyszło, że mam

zbrojeniowka

6 - 19m

8 - 7,5 m

10 - 2.6 m

12 - 125m

14 - 14 m

16 - 10m

18 - 44m

22 - 8m

gładki

6 - musze policzyć bo zwiniety na paru szpulach, a dzis nie zdazylem - kilkadziesiat zwojow, szpula kolo 1m srednicy

12 - 28 m

 

 

A wienca 20 - 30m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 

24 minuty temu, soltys48 napisał:

Wiem u kogo to,parę km ode mnie 

Kolega szuka takiego forda na części, a ten z  linka ma cenę grubo zawyżoną i nawet nie ma ochoty jechać by go obejrzeć, no chyba ze gostek skory do duuużych negocjacji

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, przekręt napisał:

brutto, netto ?

Bez faktury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

Panowie miałbym na sprzedaż pług firmy Agro Masz 4x40 z 2010 roku. 

Jak by ktoś szukał zapraszam na priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj