yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

jacor73    1136
7 godzin temu, jahooo napisał:

Że takiej pompy nie widziałeś ?

eccc8aaa73453202c24b4177f7b6ae61e11f8807

Produkcja np WSk Mielec

 

W mf nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy ktoś najlepiej z LLU(lub gdzieś blisko) ma do sprzedania dobre opony lub całe koła 1200 /18? 

Pewnie @soltys48by miał ale to kawał drogi i przesyłka będzie droższa od opon. 

Edytowano przez tobi866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie to jest w beczkowozie Meprozet PN 60, a te koła są fabrycznie w starach wojskowych, gaz 66,jakis ził itp.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

12,00x18, czyli to samo co chociażby neptun czy ww.

poszukaj na złomach, kiedyś w Lublinie na Chemicznej i Zemborzyckiej widziałem, więc nie problem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie są ruskie opony,one mają oznaczenia 1200 /18, 320/457 i jeszcze k 70 i są bardziej płaskie nisz ich polskie odpowiedniki. Niby na internecie tego jest ale mało kto to chce wysłać albo wysyłka droższa od opony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Pytanie - taki najprostszy promiennik na butlemz gazem zda egzamin żeby mały warsztat troszkę ogrzac? Gdzieś z 15m² może. Żeby zimą można było sobie na spokojnie porządki robić?

Drugie pytanie - jeśli ktoś uzywa- na ile godzin, tak pi razy drzwi starcza taka butla? Takie promienniki mają realnie jakąś regulacje, różna wydajność? Czy to wszystko jedno i to samo?

Zdjęcie poglądowe

cpx_2e4efd543c02c2d060851bb71cf09ae3.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226

Odpuśc sobie ten promiennik - smród taki, że ciężko wytrzymać, aż głowa boli. I wydajnośc słaba. Dmuchawa jest o wiele lepsza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z dmuchwą moża dostać pierdolca od hałasu i spaliny walą w łeb. Mam mały piecyk na drewno i wystarcza.  Widziałem w akcji ten promiennik na butli. W sklepie z paszami kanciapa 3x3 stojąca w magazynie przy otwartych drzwiach i ciepło jak w ulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

No i co da ten piecyk jak do garażu idziesz na przykład na godzinę ? Zanim rozpalisz i się nagrzeje to już do domu idziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226

Żona ma taki w sklepie - porażka, na dłuzszą metę ciężko wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, Rolnik7343 napisał:

No i co da ten piecyk jak do garażu idziesz na przykład na godzinę ? Zanim rozpalisz i się nagrzeje to już do domu idziesz 

Godzinę to wytrzymuje się bez ogrzewania. Samo rozpalenie trwa chwilę i robi się ciepło, bo w środku jest ok 3 m rury dymnej, która oddaje dodatkowo ciepło. Tam w kanciapie ten promiennik jakoś wystarcza. Drzwi często otwierają i ściany nieszczelne to zbytnio nie czuć dymu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

No właśnie dostatnio na cpn koleś miał, to pomieszczenie takie że 4x3, to było bardzo ciepło i jakoś mocno nie śmierdziało. No i tak zacząłem się zastanawiać. W sumie dużych pieniędzy to nie kosztuje, mogę zawsze kupić i po jednej butli samemu sobie wyrobić opinie. 

Dmuchawa to już chyba większe koszta, a nie ma chyba sensu wydawać za dużo pieniędzy na coś co byłoby bardzo sporadycznie uzywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Na początku daje na full żeby na grzało trochę a później zaworem przy butli reguluje płomień żeby tylko dogrzewało i wtedy jest cicha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
Przed chwilą, Thomas2135 napisał:

Jakby Ci się nudziło popatrzyłbyś za ile można znaleźć najtańsze(uszkodzone) Opico M10x skidster lub jemu podobne?

W UK czasem bobcaty widuję. Taki do remontu. Kiedyś nawet sołtysowi wysyłałem czy nie chce.

A to co Ty szukasz musi mieć jakieś konkretne wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj