yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MF675ursus    1448

Korbanek ukrywa komentarze, tak że tylko komentujący je widzi. U mnie się taka sytuacja już dwa razy zdarzyła pod filmami dotyczącymi Rostelmash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
5 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Może blokują niewygodne im komentarze ... I tylko ja go widzę ... Wcale bym się nie zdziwił 

daj screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
19 minut temu, soltys48 napisał:

Ta marka coś nie jest w cenie. Można je tanio kupić na zachodzie.

Wolał bym takiego RAU https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/verkaufe-rau-feldspritze/1251462100-276-19366

1300euro na wąskich kołach z tymi 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201
16 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

https://m.olx.pl/oferta/quad-4x4-przeprawowy-honda-trx-350-fourtrax-foreman-grizzly-kodiak-CID5-IDC3FW2.html

Półautomatyczna skrzynia, czyli jak ona chodzi?  Lepiej taki półautomat czy automat ?

Półautomatyczna, czyli bez sprzęgła zmieniasz biegi. Można przywyknąć, trzeba trochę wprawy w operowaniu gazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-2266-CID757-IDCnJpQ.html  co o tym myślicie oglądał ktoś co to za handlarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039
9 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

To je taki wynalazek że nikt nie wie skąd jest a korbanek próbuje udowodnić że jest lepszy od fynta 

jak to skad -prosto z kraju srodka,pachnacego ryzem a nazwe kupili razem ze zbankrutowana  wloska fabryka- cos jak ursus u nas. to foton w innych barwach, ogladalem ten wynalazek na targach w kielcach-nie liczac ceny to szalu nie ma, ciekawe ilu rolnikow go kupilo ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
14 godzin temu, CARYX napisał:

 

Chyba masz john deere i nie możesz przyjąć do świadomości że on taki wspaniały nie jest, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25516
8 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Ten też blisko mnie masywniejszy się wydaje tylko cena spora

https://sprzedajemy.pl/sztaplarka-widly-maszt-do-ciagnika-3t-rzepedz-2-e30984-nr57596831

Za tamten myślałem max tysiąca, jutro będę dzwonił i zobaczymy 

Ja za wwSuchedniów dałem kilka lat temu 1500zł plus 250zł za ośkę z kołamiżeby się nimi podpierać.

Nie patrz na na żywność bo wszystkie są bardzo masywne.

Najlepiej szukaj masztu panoramicznego lekkiego. 

Te maszty są ciężkie  i musisz mieć co do niego podpiąć żeby nie zważyło  ciągnika jak podniesiesz tonowego baga lub balota kiszonki. 

Szukaj najlepiej z wolnym skokiem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
11 godzin temu, Arturos21 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-2266-CID757-IDCnJpQ.html co o tym myślicie oglądał ktoś co to za handlarz 

czlowieku o czym tu myslec ,chce dobry taki kombajn to 2 razy tyle kasy ,nikt normalny widzac taka cene nie bedzie dopytywal.jak odpali do bardzo dobrze i tyle w temacie .98r i 70tys to 50%wartosci wiec samo mowi za siebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Chińskie ciągniki powinny kosztować tak jak np chińskie wiertarki 1/4 co de walt czy makita i wtedy by schodziły a nie 20% taniej i szukają amatorów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Jak ktos ma płasko jak na stole i potrzebuje tego opału rocznie kilka m3 suchych gałęzi, to taki tani harvester wystarcza

U mnie by takim w górę na pusto nie wyjechał :D Mam takiego  SAM-a z silnikiem PSA 60KM to w górę z pustym wozem o tej  porze na mokro ma problemy, bo lekki i się ślizga, waży max 1,5t

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Agrest napisał:

Ja za wwSuchedniów dałem kilka lat temu 1500zł plus 250zł za ośkę z kołamiżeby się nimi podpierać.

Nie patrz na na żywność bo wszystkie są bardzo masywne.

Najlepiej szukaj masztu panoramicznego lekkiego. 

Te maszty są ciężkie  i musisz mieć co do niego podpiąć żeby nie zważyło  ciągnika jak podniesiesz tonowego baga lub balota kiszonki. 

Szukaj najlepiej z wolnym skokiem  

Z wolnym skokiem czyli jakie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj