yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Takie gadanie nie sprzeda się to zostanie i będzie robił. A ma inne wyjście? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
19 godzin temu, Baks00 napisał:

Ciekawe co dolega temu przodkowi...

chyba coś mi umknęło o.O


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

swoje 2 razy drozej jak inni i jest ok a kupc to za pol darmo bo od razu sprzedajacy niepowazny jak normalna cena. skad ja to znam pelno takich "inteligentow"  .GLUPI LUDZIE-GLUPIE ZACHOWANIE.ot cala prawda,a i przwaznie u takiego inteligenta ten sprzet co kupil za pare groszy nagle staje sie najlepszy na swiecie i najdrozszy ja za dotknieciem czarodziejskiem rozdzki hahah

Edytowano przez szmergiel
brak
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Tego arbuza to niedługo do bizona porównają, i napiszą że w bizonie silnik mocniejszy a pługa nie pociągnął i nic nie zaorał...

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Tak. 
Chciał bym by go porównali z mtz 1221. 1221 na pewno mniej spali ale by był na pompie motorpal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
25 minut temu, mf362 napisał:

Ten arbuz to jakis wloski wynalazek czy jaki ?

To je taki wynalazek że nikt nie wie skąd jest a korbanek próbuje udowodnić że jest lepszy od fynta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czemu miastowy ? Patrząc na inne jego ogłoszenia to raczej nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25594

Nie patrzyłem na inne, ale jakby był z gospodarki to jęczmienia z pszenicą by nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400
1 godzinę temu, szmergiel napisał:

swoje 2 razy drozej jak inni i jest ok a kupc to za pol darmo bo od razu sprzedajacy niepowazny jak normalna cena. skad ja to znam pelno takich "inteligentow"  .GLUPI LUDZIE-GLUPIE ZACHOWANIE.ot cala prawda,a i przwaznie u takiego inteligenta ten sprzet co kupil za pare groszy nagle staje sie najlepszy na swiecie i najdrozszy ja za dotknieciem czarodziejskiem rozdzki hahah

Odezwal sie handlarz co picuje wszystko i chce zarobic na biednym rolniku. Za pere groszy to tylko handlarz kupi rolnik nie zdąży.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

A pisz, mądrego to warto zacytować przecież

Oj słodzisz sobie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
1 godzinę temu, czesio200 napisał:

Odezwal sie handlarz co picuje wszystko i chce zarobic na biednym rolniku. Za pere groszy to tylko handlarz kupi rolnik nie zdąży.

Ten pan akurat drogo i dobre sprzety sprzedaje

Jak cos dobre to i sie ceni 

A wiadomo kazdy chce zarobić to jego praca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    460
2 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

@bratrolnika napisałem o ty bizonie w komentarzu po filmem ... chyba się nie obrazisz ? 😁

Nie widzę tego komentarza a czytam dość dokładnie...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    460

Korbanek edytuje swoje komentarze - pod jednym filmikiem wszedłem z nim w polemikę to musiałem robić sobie zrzuty. Gra nie fair.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renpio    4

panowie potrzebuję Waszej porady, planuję założyć takie wspomaganie

https://sklep.mizar.com.pl/wspomaganie-ukladu-kierownicy-c-360-3p-silownik-poprzeczny-dwustronny-do-osi-plaskiej-naped-z-rozrza-p-40327.html

nie będę go kupował gotowego tylko wszystko osobno i mam pytanie jakiej grubości, średnicy założyć przewody tak żeby to jakoś chodziło i olej nie grzał się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARYX    11
5 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Jeszcze lepsze porównanie 🤣

zostawiłem komentarz tak jak Pan z filmu prosił i po 5 minutach znikł:) 

"Po Johnym ładniej zaorane ładnie przykryte a po Arbosie jakoś tego efektu nie widać płydzej zwłaszcza pierwsze korpusy rzucają się w oczy w czasie filmu 5:00 porównajcie z czasem 1:40 z jonym z MF też tak było ustawione. W czterech cylindrach dla mnie kubota najlepsza "

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
4 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

Może blokują niewygodne im komentarze ... I tylko ja go widzę ... Wcale bym się nie zdziwił 

rzeczywiście nie znalazłem nic o bizonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj