yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość
9 godzin temu, Wiesi0 napisał:

Na filozofie działa wszystko do du,po to sprzedaje żeby kupić RCW w tych samych pieniądzach.Szuka jelenia.Zresztą ile wart taki rozrzutnik 2tyś.A on chce 4tyś.

4 tyś . ale masz sznurki z adaptera w gratisie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To chyba przy nawożeniu wysokich roślin? Kiedyś ktoś o tym pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
3 godziny temu, tomek222 napisał:

Tak jak pisze @Thomas2135 ale na olx-ie była też wersja do nawożenia międzyrzędzi.

Edytowano przez PRIMO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@griga jakie masz zdanie o rozsiewaczach pneumtycznych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
1 minutę temu, Thomas2135 napisał:

@griga jakie masz zdanie o rozsiewaczach pneumtycznych? 

Nie mam zbyt wielkiego. Miałem niewielką styczność z tym brzegu ale tam na dnie zostawała masa.

Jak dla Mnie troszkę przerost formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
23 godziny temu, jacek1296 napisał:

Lałnamur-francuski konstruktor kibla.

Polak po 4 latach w polityce (na diecie) , to już nie Polak , to Gruzin ! Pan Przybyłnawadze .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Oj coś mi się wierzyć nie chce w ten przebieg... Powinien być trochę lepszy w takim przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

sprowadzony orginalny lakier z czech https://www.olx.pl/oferta/zetor-7245-tuz-przedni-ciagnik-jak-nowy-CID757-IDCjhnK.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39
1 minutę temu, slawek74 napisał:

Sprzedajacy choruje na ASF albo czeską gorączkę.... Objawy:

- bredzenie

- majaczenie

- pisanie bezcelowe

- zawyżanie abstrakcyjne cen

- uważanie sie za pępek swiata

Niestety ciężko się leczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Kup sobie ciągnik z Irlandii albo Norwegii gdzieś z rejonów nadmorskich, to dopiero zobaczysz, co to korozja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
42 minuty temu, jahooo napisał:

Kup sobie ciągnik z Irlandii albo Norwegii gdzieś z rejonów nadmorskich, to dopiero zobaczysz, co to korozja

Miałem zetora z UK z nad morza. Poza żeliwem reszty prawie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
12 godzin temu, Thomas2135 napisał:

@griga jakie masz zdanie o rozsiewaczach pneumtycznych? 

Co chcesz wiedzieć? Miałem amazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
13 godzin temu, sumek666 napisał:

Zetor Power 6:30

 

ale że pół minuty wcześniej przyczepa masseya sponiewierała to już nie wspomniałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Podobną sytuację jak z pierwszego filmiku miałem w tym roku ... Tylko że to była j**ana śmieciarka która jakiś kilometr wcześniej wpierdzieliła mi się przed ciągnik że aż musiałem hamować .... jechałem za śmieciarką a za kilometr jebacy ciul co siedział za kierownicą ostro po hamulcach że prawie w miejscu stanął, włączył awaryjne i jak by nigdy nić poszli że po śmietniki ...

@bratrolnika tu jest ten wypadek
https://wrc.net.pl/makabryczne-nagranie-wypadku-na-dk-81-rozpedzony-tir-wjechal-w-traktor-na-skrzyzowaniu

@bratrolnika tu jest ten wypadek
https://wrc.net.pl/makabryczne-nagranie-wypadku-na-dk-81-rozpedzony-tir-wjechal-w-traktor-na-skrzyzowaniu

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj