Skocz do zawartości
rogerr33

Czy mam szanse na otrzymanie dofinansowanie??

Polecane posty

rogerr33    0

Witam mam takie pytanko chce zakupic brykieciarke i produkowac brykiet na sprzedaz ze slomy posiadam spory budynek bardzo duzo po zniwach slomy. wiec na ile dofinansowanie moge liczyc?? dodam ze nie posiadam pola na sobie wszystko jest na ojcu ojciec juz korzysta z dofinansowan na rozwoj rolnictwa??

aadams7    0

możesz starać cię o różnicowanie jako domownik program nazywa się chyba "działalność poza rolnicza" czy coś takiego, dofinansowanie 50% kosztów ale nie więcej niż 100 tyś zł

Wiadomość z agroFakt.pl

rogerr33    0

Brykieciarka to nie wiem jeszcze jaka ale z wydajnoscia ze 200kg/h a na skale taka na jaka mial bym zapotrzebowanie

denzel    12

z tego co ja sie orientuje to na zróżnicowanie nie potrzeba zatrudniac pracownika i zwracaja 50% kosztów ale nie wiecej niż 100tys. zł. i jestes przez rok na "podwujnym krusie" przez minimum rok. jest jeszcze jeno działanie na tworzenie mikroprzedsiembiorstw ale wtedy przechodzisz na zus. pod koniec czerwca ma sie podobno coś ruszyć w agencji i bedzie wiadomo coś wiecej

krzycho23    0

popytaj jeszcze w Funduszu Ochrony Środowiska bo to przecież inwestycja związana z jego ochroną chociaż tam jest trudniej.

A pod modernizację nie podejdzie?

dc231    0

Pod modernizację nie podejdzie bo jaka to jest produkcja rolna? Nie ma wogóle mowy.

Przy różnicowaniu nie trzeba zatrudniac pracownika, tylko przy mikroprzedsiębiorstwach (i od tych nowych etatów zależy maksymalny poziom dofinansowania), ale tam w dniu złożenia wniosku trzeba byc w ZUSie.

paul190    0

dc231 - masz rację, tylko wkradł się mały błąd. Program nazywa się "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw ". Jeżeli ktoś bierze na tworzenie mikroprzedsiębiorstwa, to przy składaniu wniosku nie musi być na ZUS-ie, lecz jeśli będzie to na rozwój mikroprzedsiębiorstwa, to w takim przypadku prowadzi już przedsiębiorstwo i jest ubezpieczony w ZUS-ie - przynajmniej tak mi się wydaje.

tobiasz51    0

odświeżam temat .

jak to jest z dofinansowaniem na dzień dzisiejszy czy cos takiego jest albo kiedy będzie ???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się