Polecane posty

Krucu    0

Witam, zakupiłem niedawno w/w traktor. Traktor normalnie podnosił, a następnego dnia przestał całkowicie. Za dużo na temat tego traktora nie wiem, tylko tyle, co się dowiedziałem w internecie. Pytanie moje jest następujące: czy pompa pracuje cały czas czy ją się jakoś uruchamia jak np w C-360? Jutro zacznę od sprawdzenia filtra hydrauliki i zobaczę ile oleju spuszczę.

Jeśli ktoś miał podobny problem, proszę o jakieś wskazówki, gdzie szukać.

mateo105    1

ja tak kolego mialem w mf 690(praktycznie taki sam tylko silnik wiekszy) to zawor oscylatora sie zacial taki zawor przy pompie. mozna go  recznie sprobowac odblokowac odkrecajac dekielek w tylnym moscie po prawej stronie.

robert1004t    31

ja tez tak mialem w moim traktorze, nagle przestal podnosić na polu i jak sie okazało spadl seger z osi zaworu oscylatora i spadla sprezyna ktora go odciaga.

Wiadomość z agroFakt.pl

Krucu    0

Witam, na razie sam się zrobił, jednakże nieraz podnosi pulsacyjnie. Ja obstawiam nie ten olej, ale czas pokaże. Na razie tematu nie zamykam.

krzysiek1979    109

Ja jak swoim 675 w tym roku sialem to jednego dnia wszystko pięknie chodziło a na nast, dzień odpalam siewnik do góry i pulsacyjnie podnosił .Tylko że u mnie zaświecila sie kontrolka od zapchanego filtra hydrauliki .Zalałem nowy olej weszło ok 45 l na miarce na maxa  nowy filtr i wszystko ładnie śmiga .W starym filtrze nie było dużo brudu kilka opiłków paprochów ale w tej podstawie filtra już więcej takiej mazi.W tej podstawie jest jeszcze bardzo malutki kanał olejowy i ja to też przedmuchałem bo on ma z 1 mm średnicy i też może się jakimś opiłkiem przytkać .Koszt oleju z filtrem ok 500 zł godzina roboty na spokojnie .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Facundoo
      Witam, Panowie potrzebuje przewody wtryskiwaczy do mf 255, z tą różnica,że interesują mnie ANGIELSKIE czyli z gwintem calowym i płaską końcówka. Wiecie może gdzie mógłbym takie dostać ?
    • Przez marek07
      Dzień dobry,
      chciałbym podzielić się z Wami moją modyfikacją hydrauliki zewnętrznej w MF 255. Pomysł znalazłem na forum, który jeszcze bardziej ulepszyłem. 

Ciągnik miał standardową hydraulikę. Było to uciążliwe, np. podczas pracy owijarką trzeba przełączać dźwignię pod siedziskiem. Teraz podnoszenie podnośnika jest także w rozdzielaczu. Zrobiłem 2 wyjścia do ładowacza w oddzielnym rozdzielaczu na błotniku (rozdzielacz z jedną sekcją nurnikową, ponieważ siłowniki podnoszące ramę ładowacza są jednostronnego działania). Drugi rozdzielacz zamontowałem w miejscu starego. Również z jedną sekcją nurnikową do wyładowania kuli z owijarki. Teraz działa to bez przełączania dźwigni pod siedzeniem. Druga dźwignia jest do dwóch wyjść hydraulicznych. Tworzę ten post z myślą zainspirowania innych do tak użytecznych zmian. Chętnie odpowiem na pytania odnośnie szczegółów.
      Pozdrawiam.

• Przez rumker28
      Witam, Mam takie pytanie, a mianowicie nie mogę się doszukać stopnia sprężania z tego masseya, z silnika at4.236. z silnika a4.236 to 16atm, ale z turbem nie mogę się doszukać. Pomoże ktoś?
    • Przez miniek2
      Witam posiadam massey ferguson 590 i mam problem z z podnosnikiem szarpie i wolno podnosi i jak się rozgrzeje to na wolnych obrotach podnosi a jak się doda gazu to slabo. był wymieniony olej oraz filtr hydrauliki.  Na filtrze byly złote opilki czy to może być pompa i ktora to jest. Pomóżcie. 

• Przez Zaporsad
      Witam,
      Posiadam Massey Fergusona 394S (sadowniczy) z panelem EHR Bosch nr 0538201604 i modułem Bosch 538201009.
      Moduł był sprawdzany i naprawiany. 
      Nie mam niestety wiązki elektrycznej. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc w odbudowie wiązki?
      Schemat połączeń z oznaczeniami pinów posiadam.
      Czy zestaw EHR produkowany przez marian3p mógłby zastąpić oryginalny zestaw?
      Do marian3p nie można wysyłać wiadomości...
      Pozdrawiam
      Zaporsad

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj