macko25

MF 5609-Zwiększanie mocy

Polecane posty

macko25    12

Czy ktoś z was zwiększył moc w tych modelach seri 56xx i czy warto czy po zwiększeniu mocy nic nie będzie się psuć?

AchimR    23

Jeżeli masz MF5609 to jest tam silnik SISU 33 AWI, w najmocniejszym modelu serii 56xx czyli 5613 masz identyczny silnik (33 AWI)

Odpowiedź jest dość oczywista - osiągi na poziomie 125KM na silniku są dalej w parametrach przewidzianych przez producenta.

Z doświadczenia max dla tego silnika to okolice 145KM (na silniku)

Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

macko25    12

tylko pytanie czy warto sobie zwiększyć moc czy to nie zaszkodzi silnik skrzynia itd ?

Wiadomość z agroFakt.pl

macko25    12

Ale to tylko komputerowo miałeś przedstawione żadnej hamowni i przeróbki przy silniku ?

AchimR    23
13 godzin temu, Maciej2012 napisał:

W MF5609 jest 3cylindrowy silnik a w 5613  4 cylindrowy . Ja zwiększyłem moc w 5612 i jestem zadowolony 

Faktycznie 33 AWI do modelu 5610, od 5611 już 44 AWI

Edytowano przez AchimR

Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Maciej2012    0
12 godzin temu, macko25 napisał:

Ale to tylko komputerowo miałeś przedstawione żadnej hamowni i przeróbki przy silniku ?

Była hamowania profesjonalnie było robione przez znana firmę , wgrana nowa mapa była 

Edytowano przez Maciej2012

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marek1208
      Witam. Niedawno kupiłem MF 6290, podczas prac wiosennych sprawował się bez zarzutów, aż do czasu siewu, kiedy po 3 godzinach pracy nagle podczas zawracania się zatrzymał, silnik chodzi, hydraulika chodzi a nie jedzie, czy ktoś miał taki przypadek ? 
    • Przez FM2620
      Witam, 
      Posiadam problem w MF 2620 a mianowicie przy włączonym silniku wszystko jest ok lecz przy  zgaszonym silniku kręcąc kierownicą koła nie skręcają i brak jest jakiego kolejek oporu na kierownicy czy to jest normalne w tego typu ciągnikach?
    • Przez pancer527
      Witam mam problem z  MF 5610 ciągnik pracował w polu z agregatem po powrocie do domu został zgaszony i tak ok. 2 godzin jak chciano go odpalić już się nie udało.
      kilka danych:
      -Mf z 2016/17 roku, dyna 4
      ostatnim serwis został przeprowadzony 30 mth temu (filtry oleje)
      -po dłuższym kręceniu zapalił się błąd T1 14 (czujnik sprawdzony i wymieniony na nowy) ale to wiedzieliśmy ze raczej nie przyczyna
      -sprawdzone wszelkiego rodzaju połączenia na kostkach itp.
      I teraz jeśli ktoś ma możne inny pomysł co możne być przyczyna to niech nam doradzi bo chwilowo nie wiemy co dalej szukać. A serwis nie chce przyjechać bo wiadomo panuje korona, jedynie ciągnik na lawetę a to już koszta, czas itp. Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam 
    • Przez bar_szcz
      Do czego służy ten przycisk z kłódką? Massey Ferguson 6280.

• Przez majkel207
      pisałem już wcześniej na forum że potrzebuję dosyć szybki ciągnik sadowniczy, myślałem o nowoczesnej używce zachodniej ale brałem też pod uwagę MF 135 albo 255 przerobiony na sadowniczy, sporo ludzi się tym zajmuje, byłem właśnie u takiego faceta który sprowadza z zachodu, najczęściej 135 , zwęża, remontuje, zakłada kabinę, błotniki sadownicze i mi powiedział, że bardzo rzadko, ale jemu już 2 razy się trafiły MF 135 które jechały 50km/h, ale miały też szybki wałek koło 1000obr/min, musiał przekładać wszystkie tryby od wałka od normalnej wersji, jako, że szansa trafienia takiej wersji jest jak igły w stogu siana to udało mi się znaleźć takie aukcje w necie i wrzucić coś takiego do normalnego, sprawdzi to się, jaki to będzie miało wpływ na wałek?

http://schlepper-teile.de/de/traktorteile/getriebe/index.pmode?detailid=4029

http://histoparts.com/en/webshop/tractor-parts-by-brand/massey-ferguson-135/rear-end-wheels-and-brakes/product___2672-135223___high-speed-range-massey-ferguson-135-50-kmh.html
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj