News
Andrzej1234654

Neptun Z 413-Niedomaganie układu hydraulicznego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Drodzy Panowie, mam problem ze swoim kombajnem buraczanym. Otóż drżą rurki, burzy się olej i wolno podnosi się cała maszyna i kosz a klapa od zbiornika prawie wcale. Co jest przyczyną? 

Edytowano przez Andrzej1234654

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr6991z    4

W zbiorniku oleju jest filtr zobacz jak wygląda, u mnie po wyczyszczeniu tego filtra i wymianie tego który jest na rurce nie było żadnych drgań.

Edytowano przez Piotr6991z

4 minuty temu, Piotr6991z napisał:

W zbiorniku oleju jest filtr zobacz jak wygląda, u mnie po wyczyszczeniu tego filtra i wymianie tego który jest na rurce nie było żadnych drgań.

wyczysciłem ten filtr co sie w zbiorniku znajduje i nowy olej wlałem 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GRAdrian
      Jestem zainteresowany kupnem grimme dl 1500 ze stołem. Jeśli ktoś ma do sprzedania serdecznie zapraszam do kontaktu.
    • Przez Nikodem99
      Ostatnio znalazłem film na którym moja uwagę zwrócił ogławiacz do liści buraka ale nie mogę się dowiedzieć jakiej to marki maszyna czy jednak jest to samoróbka? Możne ktoś z was już się spotkał z takim sprzętem?

• Przez GRAdrian
      Witam, Chciałbym wymienić kombajn bolko na kopaczkę grimme dl 1500. Mam kilka pytań odnośnie kopania tą maszyną. Warzywa które chciałbym kopać to: - burak czerwony - marchew przemysłową - selery - cebulę 1.Czy lepiej kupić kopaczkę grimme dl1500 ze stołem czy bez? 2.Czy będzie szła tą kopaczka marchew? 3.Czy dużo śmieci będzie szło na przyczepę nawet ze stołem? 4.Jaka jest szybkość kopania marchwi tą kopaczka w przyzwoitych warunkach? Proszę o opinie kogoś kto posiada taki sprzęt oraz czy taki sprzęt to dobry wybór czy lepiej inny kombajn?
    • Przez zibi0401
      Witam jestem nowy kupiłem kombajn do ziemniaków hassia ze skrętną osią może na ktoś taki i się czy to rozwiązanie spisuje się na pochyłych polach?
    • Przez Rolniczka1991
      Witajcie, mam do Was pytanie. Pilnie poszukujemy do naszego gospodarstwa części do kombajnu ziemniaczanego hassia mała, typ KRB. Znalazłam w zasadzie 2-3 miejsca w sieci, które mają ofertę części używanych, ale w zasadzie tylko taśmy.
      Ja szukam obecnie do małego wałka przy sortowniku w tym kombajnie krążków i przekładek między nimi. 
      Krążki mają średnice 5,5 cm lub 6 cm, a także w środku metalowe kwadraty o boku 1,9 cm x 1,9 cm.
      Czy kojarzy ktoś z Was, gdzie mogę takie kupić? Czy może ma ktoś z Wam do sprzedaży?
      Dzięki za pomoc i wszystkie pomysły.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj