PaweLisowicz

Jaki ściągacz do kół i łożysk ?

Polecane posty

PaweLisowicz    88

Witam. Potrzebuję zakupić ściągacze do ściągania łożysk i kół zębatych w maszynach i nie wiem jakie są warte uwagi. Większość ściągaczy na internecie są robione z gównolitu... Użytkuje może ktoś jakieś dobre i warte uwagi ściągacze? Najbardziej chodzi mi żeby jeden był wewnętrzny a drugi zewnętrzny i oba były trzyramienne.

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

witam wiesz najlepiej pytaj się Agromie  lub Grene  tam mają porządne ściągacze sam tam kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Ja mam hydrauliczny firmy geko.  3 lata i daje rade narazie. Wczesniej uzywalem normalne ale rwaly sie bardzo łapki. Albo gwint puszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

ubogiwładek wiesz bo je przeciążałeś  też mam hydrauliczny jego nie przeciążysz bo zawór nie pozwala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Czyli mówicie, że zwykłe na gwint raczej długo nie pociągną? W sumie ja to ich sporadycznie będę używał i to głównie w c360 i kosiarce polskiej, ale jak już będę robił, to żeby to działało a nie rozwalało w rękach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360

Tylko hydrauliczny firmy geko. Masz opcje 3 i 2 ramiennego w jednym. Wiem co mówię ja takich narzędzi używam na codzień.  Co do ręcznych ściągacz to tylko jakieś zapasy PRL wchodzą w grę.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

wiesz pociągną gwintowane tylko do kosiarki to dwu ramienny  jak chcesz ściągać łożyska  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

ja kupilem 3-ramienny na bazarze za 50 zl i rok czasu daje rade a sklepowy za 3 stowy i łapki się porwaly niby zespawalem ale to juz nie to


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360
12 minut temu, sumek666 napisał:

Tak ale do 20 ton wystarcza spokojnie i do 400 rozstawu. Ja mam żółty taki , super sprawa.  W tamtym tygodniu zdejmowalem pokrywę przekładni od claas kontur ws 380 była za pieczona i to ostro dał radę mimo tego że zawór już przepuszczal.  Średnica wału na którym była osadzona pokrywa to fi 60 wyobraź sobie jaka siła musiała go wyrwać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

sciagcz do polskiej kosiarki-dobry zart...juz takich kosiarek nie robia zeby byl problem ze zbiciem lozyska majzlem i mlotkiem, naprawialem takie w ktorych lozysko reka zdjales- taka jest jakos zeliwa i precyzja odlewu.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikkallo    0

Weź na pewno pod uwagę dwie kwestie:

Rozmiar i nośność: Upewnij się, że wybrany ściągacz jest odpowiedniego rozmiaru i ma wystarczającą nośność dla zastosowania, w którym będzie używany.

Jakość materiałów: Wybierz narzędzia wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić trwałość i wydajność.

Polecam też kontakt z nimi https://buythis.pl/sciagacze-2/ Powinni dobrać odpowiednie wyposażenie.

 

Edytowano przez Nikkallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj