News
Zaloguj się, aby obserwować  
Ibek06

Massey Ferguson 6485- Przestały działać zegary

Polecane posty

Ibek06    0

Panowie a może ktoś mi podpowie co jest grane w 6485 dyna 6 z 2011 roku. Nagle przy chyba drugim uruchomieniu maszyny jednego dnia przestał działać cały licznik razem z kontrolkami. Działają tylko te od świateł i mruga podświetlenie. No i oczywiście skrzynia nie reaguje wogole nie da się ruszyć ale odpalać normalnie odpala. Próbowałem już czyszczenia styków itp ale bez efektów. Co więcej wskazówki zostały na wartościach tam 900 obrotów no i paliwo wskazuję tak jak by się porostu zawiesił. No i obydwa wyświetlacze nic nie wyświetlają. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez RedFox
      Witam wszystkich forumowiczów 😀
      Mam zamiar kupić ciągnik MF 5445, dzisiaj oglądałem jednego spodobał mi się i mam kilka pytań:
      podczas jazdy gdy wciśnie się sprzęgło ciągnik hamuje (szarpie), teperatura ok. 3stC, skrzynia 4 biegi głowne mech. a półbieg i zakres elektrohydr. (nie wiem jaką nazwe ma ta skrzynia) i czy jest to normalne zachowanie czy awaria
      ciągnik na zmiane kierunku jazdy reaguje "łagodnie" (nie mam doświadczenia z rakimi ciągnikami ale wydaje mi się, że kierunek zmienia za wolno)i znowu czy jest to wina zimnego oleju czy kolejny problem skrzyni
      chciałbym jeszcze wiedzieć czy wykonuje się kalibracje takich skrzyń oraz jakie spalanie ma ten ciągnik
      prosiłbym o szybkie odpowiedzi bo w sobotę jadę do właściciela uzgadniać zakup
      dodam jeszcze, że ciągnik ma ok 5500mtgh jest z 2004r i ma mocno zużyte opony  (podobno oryginalne)
      z góty dziękuje za wszystkie odpowiedzi😀

• Przez Przemek1212
      Witam , mam pytanie do właścicieli takich traktorów jak MASSEY FERGUSON 5465, 5475, 6460, 6465, 6470, 6475 
      W jakim stanie jest wasz układ wydechowy? czy ktoś już wymieniał? 

• Przez Wiktor1234
      Witam. Mam na oku zakup ciągnika nowego marki Massey Ferguson 360 turbo chciałbym zapytać jak się sprawuje i czy są jakieś nieprawidłowości w tym modelu.
    • Przez KaPeL
      Witam mam problem z MF 3070. Otóż zauważyłem że powolutku sączy mi się z pod uszczelki pod głowicą płyn chłodniczy. Podejrzewam że głowica jest za słabo dokręcona lub co gorsza uszczelka jest do wymiany. Mam zamiar najpierw spróbować dokręcić głowicę. I tutaj mam problem gdyż nie wiem z jakim momentem obrotowym ją dokręcić. Silnik- Perkins 256, 4 cylindry z turbiną. Ktoś wie jaki to ma być moment?
    • Przez jangoraj
      Podczas jazdy pod górę nagle zapowietrza się hydraulika, a gdy zjeżdżam znowu zaczyna pracować. stan olej się zgadza. chodzi o model MF 1134.
      proszę o pomoc i z góry dziękuję za podpowiedz
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj