farmer_89

problem z john derre 550

Polecane posty

farmer_89    7

Witam w mojej john 550 podczas belowania sianokiszonki zatrzymują się pasy podczas belowania slizgaja się na walkach, jaki może być powod?

farmer_89    7

a da się je naciagnac? z reszta jak pobiera material to i  tak robia się sztywne, miałem kiedyś taki problem jak belowałem zielonke swiezo po skoszeniu dla krow i było po deszczu wtedy woda się dostawala i się pasy slizgaly tak przynajmniej mysle, a ta sianokiszonka która ostatnio belowałem nie była po deszczu i tez był taki problem.

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer_89    7

nie wisza ale dzis belowałem sianokiszonke która była koszona przedwczoraj dzień przelezalo i zero problemu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szczepan26
      Witam. Użytkuje ktoś prasoowijarke  JD 744??? Mam zamiar taką kupić ale chciałbym poznać opinie na jej temat. Wady zalety??
    • Przez grzesiue
      Witam, czy jest ktoś w stanie przedstawić różnice w wyposażeniu prasy np. Jd 592 w wersji Premium w odniesieniu do wersji standardowej, rozglądam się za prasą, chce zaczerpnąć od was informacji. Niestety nie mam rozeznania w prasach pasowych, do tej pory prasowałem tylko Warfama Z-543.
    • Przez małoroly2018
      prasa john deere 590 nie po otwarciu komory nie wyrzuca balotów, prasa wyposażona w odrzutnik belek, problem polega na tym że po zrobieniu beli i otwarciu klapy belka nie chce wypaść ciasno siedzi w prasie, muszę za każdym razem wyłączać wom bo zanim belka wypadnie to mi rozedrze siatkę jest to trochę uciąrzliwę w pracy. by wyrzucić belę muszę wysiąść i ją wytoczyć lub szybko cofam i ostro na hamulec i wtedy wypada. dałem już mocniejszą sprężynę tą która podnosi odrzutnik po otwarciu komory ale nic to nie dało no może trochę 1 na 10 wypadnie. czy w tych prasach pasy nie powinny trochę podnieść belki po otwarciu komory by podbieracz nie rwał siatki? jak nie wyłącze wom i belka jest w  prasie po otwarciu komory to zerwie siatkę. w czym jest problem, prasę posiadam 1 sezon. podbieracz wąski ze słoneczkami. 
    • Przez Theprzemo205
      Witam posiadam prasę john deere 540 z owijaniem sznurkiem i mam pytanie czy da radę do tego modelu zamontować aparat do owijania siatkom bele?
    • Przez Marek1562
      Witam Przy prasie John Deere 854 przy końcu formowania beli na górze z prawej strony zaczynają się wydobywać dziwne dźwięki takie charakterystyczne stukanie. Miał ktoś może podobny problem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj