News
dawidjohn

John deere 6100 włączanie napędu

Polecane posty

dawidjohn    0

Witam jak włączyć i wyłączyć przedni napęd bo mam przycisk i czy jest guzik na dół czy na górę to i tak koła zrywają? 

IMG_20191019_135138.jpg

peewee1984    30

W tej pozycji jak na zdjeciu przedni naped zalacza sie przy hamowaniu. Jak go przelaczysz to dziala caly czas i na pulpicie po prawo powinna sie swiecic kontrolka

• Thanks 1

dawidjohn    0

Dziękuję bardzo za odpowiedź, a jeśli chodzi o kierownicę to blokuje się w obie strony czy do góry zawsze jest niezablokowana i można ja podnieść w każdej chwili, i mam jeszcze jedno pytanie, rewers jest bez sprzęgła na pewno?

Edytowano przez dawidjohn

Wiadomość z agroFakt.pl

peewee1984    30

Tesc ma taki traktor wiec jeżdżę okazjonalnie. Co do kierownicy to nie wiem, jak bede mial okazje to sprawdze. Odnosnie rewersu ja mam taki nawyk ze zawsze ze sprzeglem wlaczam, ale przy mniejszych predkosciach mozna bez. Przy wiekszej pewnie też, ale nie wiem czy Ci traktor nie zgasnie 

• Thanks 1

ariss    6

siłownik od kierowcy Ci padł i dlatego się nie blokuje. Co do rewersu to można bez sprzęgła

dawidjohn    0
Dnia 21.10.2019 o 13:21, peewee1984 napisał:

Dziś przy orce po paru godzinach pracy rewers nie chciał działać co może być przyczyną? włączalem przód tył i nie działał dopiero za drugim albo za którymś razem się włączał i wtedy szarpnal? do tej pory było wszystko ok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NewVario
      Witam Panów, 
      czy uważacie, że JD 6120M nowy model 2020 w wyposażeniu:
      -Tls, Commandquad plus eco, 4 pary SCV, Autotrack, przedni tuz, oświetlenie premium za bagatela 400 netto to dobra propozycja?

Jestem trochę zmieszany, ponieważ pamiętam 6125m z przed 3 lat za 222 netto  za wyposażenie : tls, przedni tuz, 3 pary mechaniczne.
    • Przez Ligocki95
      Witam. Od pewnego czasu jadąc na wstecznym pod górę słyszę wycie w skrzyni biegów. Z początku myślałem że sprzęgło główne się ślizga ale ostatnio zauważyłem przy cofaniu pod dużą górę że tylna oś zaczyna kopać się w ziemię a przód choć był załączony to stał. Wychodziło by że sprzęgło przedniego napędu robi to wycie. Olej zmieniałem pół roku temu a już jest jakiś ciemny jakby spalony. I ostatnio mrugała mi kontrolka oleju w skrzyni. Od czego zacząć naprawę? John Deere 6110SE
    • Przez yo12054
      Witam jest do kupienia john deere 7430 premium, 2011rok, auto quad, ciągnik sprowadzony z Niemiec 7tys motogodzin ciągnik robił w transporcie, i jak z tym, jak robił w transporcie to lepiej czy gorzej, skrzynia nie dostała przy tym w kość? 
    • Przez Przemek2140
      Witam. Jak wymienić tarczki wom w john deere 1640? Trzeba go rozpoławiać czy jest inna możliwość? 
    • Przez grzes151
      Zakładam ten temat żeby zobaczyć jakie usterki są wadami fabrycznymi całych serii podzespołów i żeby zjednoczyć osoby borykające się z takimi  samymi awariami oraz móc udowodnić serwisowi ze awarie niektórych  nich  nie są pojedynczymi przypadkami a wadami całych serii podzespołów , sam posiadam nowego 6175 m i w tej chwili ma już 2 awarie po 3 miesiącach od kupna i 140 godzinach pracy w tej chwili jest problem z sprzęgłem wcześniej był z ehr . Jeżeli masz jakąś awarie proszę podziel się publicznie zobaczymy  co się powtarza, pamiętajmy w jedności siła taka informacja może pomóc nie tylko tobie a także innym  .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj