Zaloguj się, aby obserwować  
Sebastian

co sadzicie o sieczkarniach New Holland i CASE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robertbara    75

Co Cię Sebek tak zainteresował ten temat? :)

 

Case i New Holland są bardzo podobne, mało się różnią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

może sobie kupisz będziesz u mnie kosił za parę lat ? :):D:) :)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

mój znajomy kupił w tym roku sieczkarnie case 6 rzędową z silnikiem 380km z 1999r. sprzęt wygląda bardzo dobrze. kabinka jest wygodna zapewnia dobrą widoczność i jest nieźle wyposażona. jak będzie pracować to się okaże jak się zacznie sezon na koszenie kukurydzy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473
niema sieczkarni case

nie zgodzę się z tobą bo nawet siedziałem w kabinie sieczkarni case ih (symbolu nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

ja też myślałem że case nie robi sieczkarni dopuki nie zobaczyłem jej u kolegi na podwurku. jak się zacznie sezon na kukurydze postaram się zrobić kilka fotek podzas pracy i wrzucic je do galerii. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie mają taką sieczkarnię starszego typu, kiedyś cieła u kolegi a ja byłem mu pomóc przy zworzeniu! Moje wrażenia są takie, że po pierwsze bardzo drobniutko sieka, po drugie zapiep...sza przy tym jak głupia i podobno niewiele pali!!! :P Tylko jest jeden minus: jej właściciel twierdzi, że serwis tej sieczkarni jest raczej drogi! ...ale to przecież new holland!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a mój znajomy ma sieczkarnie nh 2205:

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=25571

maszyna lux -detektor metali, gniotownik, hydrostat, przystawka do zbioru traw z pokosu, motor bodajże 350KM -jak w większości sieczkarni

c-360 do jazdy z boku troszkę slaby jest :P a jak jej ,,depnie" to takie przyspieszenie musi mieć naprawdę dobry ciągnik -pronar wymięka -tylko zielonka na masce zostaje :P:)

a o częściach do niej to lepiej nie dyskutować, ceny kosmiczne :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

i silnik na pewno iveco.włoszczyzna...no coment...ale zryw przy tej mocy napewno ma:P

i nie defektor a detektor:P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374
i silnik na pewno iveco.włoszczyzna...no coment...ale zryw przy tej mocy napewno ma:P

i nie defektor a detektor:P

ostatnio w Bednarach dorwałem katalogi sieczkarni NH i Case dane techniczne są identyczne różnica tylko w kolorze i w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj