Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sebastian

co sadzicie o sieczkarniach New Holland i CASE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Wiadomość z agroFakt.pl

Balzak    2

Znajomy ma dwa New Hollandy 6 rzędowe i sobie chwali nawet tym ze mało palą mu w kukurydzy są to trochę starsze modele, ale jest zadowolony nie ma problemu z częściami., ma zamiar zmieniać gdyż rynek i konkurencja tego wymaga.

Pozdrawiam Balzak

xsc    54

może sobie kupisz będziesz u mnie kosił za parę lat ? :):D:) :)

katator    115

mój znajomy kupił w tym roku sieczkarnie case 6 rzędową z silnikiem 380km z 1999r. sprzęt wygląda bardzo dobrze. kabinka jest wygodna zapewnia dobrą widoczność i jest nieźle wyposażona. jak będzie pracować to się okaże jak się zacznie sezon na koszenie kukurydzy. :P

katator    115
niema sieczkarni case

nie zgodzę się z tobą bo nawet siedziałem w kabinie sieczkarni case ih (symbolu nie pamiętam).

katator    115

ja też myślałem że case nie robi sieczkarni dopuki nie zobaczyłem jej u kolegi na podwurku. jak się zacznie sezon na kukurydze postaram się zrobić kilka fotek podzas pracy i wrzucic je do galerii. ^_^

Niedaleko mnie mają taką sieczkarnię starszego typu, kiedyś cieła u kolegi a ja byłem mu pomóc przy zworzeniu! Moje wrażenia są takie, że po pierwsze bardzo drobniutko sieka, po drugie zapiep...sza przy tym jak głupia i podobno niewiele pali!!! :P Tylko jest jeden minus: jej właściciel twierdzi, że serwis tej sieczkarni jest raczej drogi! ...ale to przecież new holland!

marcin974    25

a mój znajomy ma sieczkarnie nh 2205:

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=25571

maszyna lux -detektor metali, gniotownik, hydrostat, przystawka do zbioru traw z pokosu, motor bodajże 350KM -jak w większości sieczkarni

c-360 do jazdy z boku troszkę slaby jest :P a jak jej ,,depnie" to takie przyspieszenie musi mieć naprawdę dobry ciągnik -pronar wymięka -tylko zielonka na masce zostaje :P:)

a o częściach do niej to lepiej nie dyskutować, ceny kosmiczne :D

zetor    3

i silnik na pewno iveco.włoszczyzna...no coment...ale zryw przy tej mocy napewno ma:P

i nie defektor a detektor:P

binek    264
i silnik na pewno iveco.włoszczyzna...no coment...ale zryw przy tej mocy napewno ma:P

i nie defektor a detektor:P

ostatnio w Bednarach dorwałem katalogi sieczkarni NH i Case dane techniczne są identyczne różnica tylko w kolorze i w cenie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować