batim

Wóz poziomy

Polecane posty

batim    3

Witam mam zamiar zakupić wóz paszowy 8m poziomy w oko wpadły mi 2 marki Intermix i Celikel czy ktoś słyszał o tych markach jakieś opinie  ?

podobno poziome szybciej mieszają pasze nawet o polowe krócej niż pionowe czy to prawda.

Czy ciągnik 65 km da sobie rade w takim wozie ?

A może macie inne propozycje inne marki modele dodam ze pasza to bele sianokiszonki- słomy i kiszonka kukurydzy

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil84    2

Poziomy paszowóz podobno potrafi sie zapchać przy belach. Ja kupiłem teraz sano 8 metry i ursus c 360 spokojnie daje rade

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Leo
      Stoję przed problemem wyboru wozu paszowego do niskiej obory (243 cm). Teoretycznie w tym wypadku najlepszy byłby wóz z poziomym ślimakiem. Jednak dziś coraz więcej producentów oweruje wozy z pionowym ślimakiem o obniżonym zawieszeniu lub skróconym koszu.
      Wiem że wóz z poziomym ślimakiem potrzebuje więcej mocy. Słyszałem ,że poziome wozy za bardzo rozdrabniają pasze przez co pogarsza się kondycja krów. Dowiedziałem się też od znajomych że poziome wozy kiepsko sobie radzą z rozdrabnianiem bel.
      Ile w tym wszystkim jest prawdy??Pomocne dla mnie i innych rolników były by opinie użytkowników wozów paszowych, które pokazały by co jest mitem a co prawdą.
    • Przez rekin19k
      Witam. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego typu maszyny? Jakieś doświadczenia? A może ktoś używa? 

• Przez Optimus
      Mam problem dziś zobaczylem ze w wozie paszowych poluzowala się przekładnia na wszystkich srubach i co gorsze nie da się ich przykręcić co z tym zrobić i jak może byc tego przyczyna wóz euromilk
    • Przez eizo2
      Witam czy ktos tu z obecnych powie mi czy paszowóz  zawieszany strautmann 340sa bedzie w stanie pociąć siano lub slome i wymieszac z kukurydza 
      925485368_.webp
    • Przez Piotr2321
      Witam Niedawno zakupiłem Paszowóz Euromilk FX1000 (używany) I potrzebuje pomocy odnośnie jak wymienić olej w przekładni i czy przy ślimaku są jakieś punkty smarne Z góry dziękuję za odpowiedźi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj