batim

Wóz poziomy

Polecane posty

batim    3

Witam mam zamiar zakupić wóz paszowy 8m poziomy w oko wpadły mi 2 marki Intermix i Celikel czy ktoś słyszał o tych markach jakieś opinie  ?

podobno poziome szybciej mieszają pasze nawet o polowe krócej niż pionowe czy to prawda.

Czy ciągnik 65 km da sobie rade w takim wozie ?

A może macie inne propozycje inne marki modele dodam ze pasza to bele sianokiszonki- słomy i kiszonka kukurydzy

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil84    2

Poziomy paszowóz podobno potrafi sie zapchać przy belach. Ja kupiłem teraz sano 8 metry i ursus c 360 spokojnie daje rade

starkk749    0

Generalnie co do zapotrzebowania mocy poziomy idzie lżej od pionowego,co do bel obowiązkowo zaopatrz się w wycinak.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ares556rx
      witam grupe czy mozna ostrzyc noze w paszowozie oraz czym najlepszy sposob 
    • Przez mamix
      chłopaki jaki wóz paszowy mam kupić sano 12m dwu ślimakowy czy alimamix 12m  dwu ślimakowy i który jest lepszy . 
    • Przez AdrianFanDeutz
      Jak w temacie jak wygląda kalibracja, czy możne jak ją zrobić ? Otóż ostatnio padła mi prądnica w ciągniku(c-360) współpracującym z paszowozem, prądu brakło kilka razy waga się włączyła i wyłączyła, po zorientowaniu co się stało waga została wyłączona. Następnego dnia po założeniu alternatora okazało się że waga zaczęła mieć swoje humory i bawić się w liczby jakie paszowóz nigdy w sobie nie miał. Zgłaszam się do was Agrofotowiczów z nadzieją na szybką pomoc, bo jak wiadomo paszowóz bez wagi to jak ciągnik bez operatora
    • Przez adek32
      witam jaki używany wóz paszowy polecacie do 15 tys złoty dla 40 szt krów 
    • Przez Rafal1994
      Witajcie, mam do was wszystkich pytanie ( dorosłych znających się na żeczy ) Ile paliwa spala około Ursus 360 przy paszowozie?? Posiadam około 30 szt bydła mięsnego HF i nie tylko, w wadze od 250 do 750 kg i chciał bym ułatwić pracę i myślę nad zakupem paszowozu samozaładowczego strautmann hydromix 400 ponieważ w przyszłosci chciał bym powiększyć stado, jednocześnie boję się oto że koszty paliwa mnie zjedzą
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj