News
wolek1986

McCormick xtx200 usuwanie kodów błędu

Polecane posty

wolek1986    0

Witam 

Od niedawna jestem posiadaczem Mccormick Xtx200 z 2005 roku. Znalazłem 2 kody błędów Ehr 

Pierwszy SPN 1701 FMI31

Drugi    SPN 2165   FMI31 

Chciałbym je usunąć Czy byłaby możliwość usunięcia tych kodów bez podłączenia komputera? 

Mam podejrzenie że miękki przód wraz z kabiną oraz sekcje elektrohydrauliczne nie reagują przez te błędy.

Proszę o pomoc pozdrawiam

wolek1986

mariusz(ZDUN)    275

błąd nie jest po to żeby coś przez niego nie działało a po to że jak coś nie działa to się zapala jak usuniesz usterki to i błąd nie bedzie ci przeszkadzał, pozatym nawet jak go usuniesz bez znalezienia przyczyny jego wystąpienia to i tak wróci....

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

wolek1986    0

Mariusz Liczyłem na podpowiedź gdzie szukać. Z twojej wypowiedzi kompletnie nic nie wynika. Ani nie znasz przyczyny wywalenia błędu, ani nie wiesz jaką kombinacją przycisków usuwa się błąd. Tak jak już nadmieniłem w poprzedniej wypowiedzi Świeżo nabyłem ten ciągnik i nie wiem czy poprzednik wymienił jakieś części bez usunięcia błędów.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Amigoo
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy w ciagniku McCormick mc115 jest podlaczenie diagnostyczne?
    • Przez michal1111
      Witam zakupiłem z belgii ciągnik mccormick mtx 150 z 2006r
      Nie pokazuje temperatury płynu chłodniczego wyświetla się błąd 105 
      Czujnik wymieniłem ale to nic nie pomogło 
      Proszę o pomoc 
    • Przez sebek3065
      Witam potrzebuje pomocy poniewaz mam mccormicka mx 90 i działają mi tylko półbiegi 1,2,3 a 4 juz  nie działa, jak jade na obojętnie jakim biegu i zmienie z 3 na 4 połówke to ciągnik staje, jakie mogą byc przyczyny tego, co nalezy sprawdzic.
      z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez Arturo1610
      Witam. mam pytanie odnośnie odsysania kurzu z filtra powietrza poprzez tlumik A mianowicie czy tam ta rurka która wchodzi tlumik to mocno ssie to powietrze czy tylko tak lekko ? Bo u mnie to tak słabo bardzo ssie o ile wgl ssie i nie wiem czy tak ma być czy coś jest źle. pomoże jakiś posiadacz takiego traktora ?
    • Przez sadek1979
      Witam kolegów bardzo serdecznie . Trafił do mnie do naprawy traktor mccormic c105 max z niedziałającym obrotomierzem i nie pracującym licznikiem motogodzin . Czy ktoś z kolegów może podesłać mi schemat jak jest zasilany ten obwód . Dodatkowo nie działa dolny przycisk w lewarku po prawej stronie . Usterka wystąpiła prawdopodobnie jednocześnie . Czy zasilanie w/w urządzeń idzie z alternatora z zacisku W czy jest jeszcze coś po drodze . Pozdrawiam i proszę o Wasze podpowiedzi .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj