stasiu3512

Ciągnik 100-140 km Nowy

Polecane posty

stasiu3512    3
Witam. Planuje kupno nowego ciągnika w przedziale mocy takim jak w temacie. Pod uwagę biorę MF 5710 s, jezeli ktoś ma doczynienia z tym ciągnikiem proszę o opinie. Pytanie czy jakiś inny ciągnik byście polecieli typu valtra, claas lub jakiś inny i dlaczego akurat ten a nie inny.

Wiadomość z agroFakt.pl

simpleNICKpl    60

myślę że za 250 t6.125s z miękką osią, amor kabiną, przednim tuzem, oponami 600/480 i jakimś tam lepszym oświetleniem mógłbyś wyrwać. Dlaczego t6? Bo to największy gabarytowo ciągnik w tej cenie z sprawdzaną, trwałą skrzynią. No chyba że bardzo będą ci przeszkadzać charakterystyczne odgłosy dla tej skrzyni ;)

• Like 1

Mich9    468

Mogę polecić t6 prosty ciągnik z małą ilością elektroniki jeśli EC

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez in2dex
      Witam.
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika który przejął by część prac którą wykonuje U914turbo bo nie wykorzystana jest w pełni moc, a nie są wstanie podołać c360siątki. Zapiął bym go do JD550, rotacyjnej 1.65, a może nawet do nie dużej samozbierającej Pottinger. Dodatkowo ciągał by przyczepy z belkami, zbożem; brony itp.
      Najważniejsze według kolejności :
      Przedni napęd
      Tani (jak najtaniej)
      Nie awaryjny
      ekonomiczny
      Z góry dziękuje!
    • Przez Michal5
      Który ciągnik jest lepszy ursus 1734 czy zts 18345  lub case magnum 7120 czy 7130 i na co zwracać uwagę 
    • Przez giziulek
      Witam. zastanawiam się nad zakupem nowego traktora i prosiłbym o opinię który z nich będzie lepszy, ewentualnie jakiejś innej marki z podobnej półki cenowej? Traktor z turem, głównie używany do opryskiwacza i nawozów.
    • Przez ketlin23
      witam poszukuje ciagnik w przedziale mocy 130-140km do 150 tyś Poszukuje ciagnika ze skrzynia co ma 6 półbiegów tylko niestety nie wiem jak w danej marce ta skrzynia sie nazywa
    • Przez raffik4
      Witam jestem na kupnie trwałego ciągnika do max 55km najlepiej 4x4 choć nie jest to konieczny warunek chciałbym mieć jak najmniej elektroniki najlepiej wszystko mechaniczne z dobrym trwałym silnikiem.Wczesniej myślałem o c-330 ale chciałbym 4x4 obrabiam tylko 2h warzywa,ziemniaki,orka,koszenie trawy.Za wszystkie sugestie będę bardzo wdzieczny.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj