stasiu3512

Ciągnik 100-140 km Nowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stasiu3512    3
Witam. Planuje kupno nowego ciągnika w przedziale mocy takim jak w temacie. Pod uwagę biorę MF 5710 s, jezeli ktoś ma doczynienia z tym ciągnikiem proszę o opinie. Pytanie czy jakiś inny ciągnik byście polecieli typu valtra, claas lub jakiś inny i dlaczego akurat ten a nie inny.

Wiadomość z agroFakt.pl

simpleNICKpl    100

myślę że za 250 t6.125s z miękką osią, amor kabiną, przednim tuzem, oponami 600/480 i jakimś tam lepszym oświetleniem mógłbyś wyrwać. Dlaczego t6? Bo to największy gabarytowo ciągnik w tej cenie z sprawdzaną, trwałą skrzynią. No chyba że bardzo będą ci przeszkadzać charakterystyczne odgłosy dla tej skrzyni ;)

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez D-e-x-t-e-r
      Witam, zastanawiam sie nad ciągnikiem nowym 120-130KM. Zastanawiam si nad NH T5 130, Zetor HSX 130. Ceny są bardzo zbliżone. Co sądzicie o tych ciągnikach. Za Zetorem przemawia koszty póżniejszych napraw, Bo cześci są dużo tańsze. A jakie są koszty przeglądów ? 

• Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez brusse
      Witam,
      Zastanawiam się nad zakupem nowego ciągnika  na małe gospodarstwo, można powiedzieć że zamiana c360/ 5211.
      Szukam w miarę prostego ale z udogodnieniami, dobra skrzynia 40km/h , klima, amortyzacja czego się da :), oszczędny.
      Ciężko znaleźć jakieś oferty takich małych ciągników, jaki wdg was jest najlepszy w tym przedziale mocy ?
      Podoba mi się arbos 3050 i case farmall  ale nie wiem czym sie różni A i C.
      Fajnie jakby dało się tym przyjemnie pracować z ładowaczem .
    • Przez giziulek
      Witam. zastanawiam się nad zakupem nowego traktora i prosiłbym o opinię który z nich będzie lepszy, ewentualnie jakiejś innej marki z podobnej półki cenowej? Traktor z turem, głównie używany do opryskiwacza i nawozów.
    • Przez pWnedMTZ
      Witam panowie. Kiedyś pisałem temat odnośnie ciągników Same i Nh, kryteria trochę się zmieniły. Od kilku tygodni jeżdżę za Jd, ale ogólnie lipa straszna i same szroty za grube pieniądze, jest nadzieja w Df bo jest ich kilka na rynku. Pytanie brzmi który będzie miał lepsze spalanie, Słyszałem że jd lubią paliwo jak jest z Df przy tych 115 km? Co możecie powiedzieć na temat komfortu w Df, lepszy niż w jd? Planuje w niedzielę udać się za jakimiś Deutzami może coś fajnego się trafi. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj