wojak999

Olej do skrzyni biegów w T25A

Polecane posty

wojak999    0

Czy do skrzyni biegów we władimircu T25A zalecana jest klasa oleju GL-4 ? Wie ktoś jaki jest oryginalny olej zalany przez Rosjan w skrzyni tego ciągnika ? Czy oleje sprzedawane pod innymi nazwami jako HIPOL to rzeczywiście HIPOL czy leją do nich co popadnie i dają etykietę taka jak im pasuje ? Proszę o porady gdyż jestem w trakcie wymiany oleju w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak999    0

Zalałem Hipolem zwykłym API GL-4 80W90, z tym że nazwa oleju to HIPOMAX(ale podobno to hipol tylko sprzedawany pod inną nazwą). Na początku skrzynia rzęziła ale przejechałem się i niby wszystko ok. A lej który spuściłem ze skrzyni przeraził mnie, czegoś takiego w życiu nie widziałem. Ciągnik poprzednio był u kompletnych debili, alkoholików i nierobów. To cud że jeszcze jeździ. Ciągnik z 1995 roku, nie widział ani deka remontu. Wszystko jest zjebane i wszędzie wycieki.

8 godzin temu, aprochota napisał:

Ten ciągnik pojedzie nawet na wodzie w skrzyni tak że obojętnie co wlejesz to pojedzie

Tak, pojedzie, tylko ciekawe jak długo. Także takie porady wsadź sobie w d*pę i się nie kompromituj.

Edytowano przez wojak999
złe uzasadnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theone1992    0
Dnia 15.10.2019 o 19:29, wojak999 napisał:

Zalałem Hipolem zwykłym API GL-4 80W90, z tym że nazwa oleju to HIPOMAX(ale podobno to hipol tylko sprzedawany pod inną nazwą). Na początku skrzynia rzęziła ale przejechałem się i niby wszystko ok. A lej który spuściłem ze skrzyni przeraził mnie, czegoś takiego w życiu nie widziałem. Ciągnik poprzednio był u kompletnych debili, alkoholików i nierobów. To cud że jeszcze jeździ. Ciągnik z 1995 roku, nie widział ani deka remontu. Wszystko jest zjebane i wszędzie wycieki.

Tak, pojedzie, tylko ciekawe jak długo. Także takie porady wsadź sobie w d*pę i się nie kompromituj.

Hipomax to prawdopodobnie konfekcja rozlewna, taki Hipol 6 gorszej jakości, więc tego typu produktów bym unikał. Lepiej dorzucić 10zł i mieć pewny Orlen Hipol 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj