darus74

Końcówki wtryskiwaczy zetor x8540

Polecane posty

darus74    0
Witam, mam zamiar wymienić końcówki wtryskiwaczy. Proszę o sugestię, porady odnośnie regulacji,rozbierania i składania.

artur125    1172

ale jakie porady? ma być czysto, najlepiej jak na stole operacyjnym. śrubek nie poukręcasz , to bajeczna robota. Wyjmujesz wtryskiwacze , oddajesz do sprawdzenia , wymiany końówek, skręcasz , odpowietrzasz, i ma pyrkotać

Wiadomość z agroFakt.pl

Mostowiak    7

Kup najlepiej orginalne konicowki albo wuzetemu.mycie w ultradziwiekach osuszenie zlozenie regulacja cisnienia otwarcia.wymiana filtrow paliwa. Pod warunkiem ze w ukladzie nie ma korozji i opilkow.

darus74    0

Ma zegar,wymjeniałem już końcówki w c 360.Chodzi mi głównie o to że w tych modelach nie ma kreski na końcówce i regulacja ciśnienia jest na podkładki.Więc moje pytanie czy jest inny znak na końcówce czy nie ma tam różnicy i czy regulacja jest prosta czy trzeba bedzie trochę pokombinować z grubosciami tych podkładek.Końcówki kupiłem czeskie oryginalne.

Mostowiak    7

No podkladkami sie reguluje jak masz komplet podkladek do regulacji wtryskiwaczy to mozesz sie pobawic.ale taniej wyjdzie oddac Wtryski komus kto tym  sie zajmuje.robota od szt.30-50zl plus czesci

darus74    0

Podkładek jeszcze nie kupiłem a w okolicy nie ma nikogo kto robi takie rzeczy dobrze ostatni oddałem pompę i wtryski od 80-tki do takiego jednego to poraszka.Dlatego próbuje sam,jak mi nie wyjdzie to może polecicie kogoś kto robi dobrze wysyłkowo.

darus74    0

Bez obrazy. Zacząłem zdawać sobie sprawe że 90% forumowiczów to dzieciaki z podstawówki i ich odpowiedzi są typu: oddaj do mechanika; mój wujek powiedział....;tata miał ale nie pamiętam jak to wyglądało.O tym to wiem bez zakładania tematu na forum.Sorry ale mnie to nie zadawala.Właśnie wyciągnąłem wtryski i wstepnymi spostrzeżeniami mogę się podzielić z zainteresowanymi.Mostowiak widzę że piszesz do rzeczy, wymieniam końcówki bo leją,objawy to biało-niebieski gryzący dym na zimnym silniku.Po próbie na zegarze końcówki leją ewidentnie.Moje pytanie ilo otworowe są końcówki do tych zetorów?

Mostowiak    7

Bialy dym swiadczy ze silnik jest nie dogrzany ja wswoim zetorze nie mam swiec zarowych  a wiec po odpaleniu to normalny obiaw.zas niebieski to juz olej.jezeli go nie ubywa to ok. o lejacych wtryskiwacz ma objawy czarnego dymu nie rowna praca na biegu jalowym przybywanie oleju w silniku czyli paliwo przedostaje sie do oleju.na kazdym rozpylaczu jest nr a wiec mozesz sobie sprawdzic.lub tez w instrukcji powinno byc opisane.moim zdaniem te wtryski sa ok ty je nie potrawisz zweryfikowac. na zwyklym probniku powinno sie dac je sprawdzic jak mialem watpliwosci to wrzucalem na eps 200 bosch funkcja rozpylania i bylo widac czy konicowka wykrapla.

darus74    0

Końcówki wszystkie lały po wymianie na nowe zimny silnik przestał kopcić . Odnośnie regulacji ciśnienia podkładkami to nie było problemu po zmontowaniu wtrysków na oryginalnych pokładach ciśnienie Okazało się prawidłowe.

darus74    0

Ciężko powiedzieć świeży nabytek. Tylko tyle mogę powiedzieć że ma 8k mth i poprzednik jeździł bez filtra paliwa i odstojnika przez 8 lat bo ktoś mu powiedział że te modele nie miały.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Terracan
      Panowie może podpowiecie jaki obciażnik był by nie za duży i nie za mały na tył do proximy 100Cl.Ciagnik co dopiero zakupiłem jest przy nim tur i pomyślałem że jakaś przeciw waga na tył by się przydała tylko nie wiem jaki ciężar był by dobry.500kg?
    • Przez Farmerr37
      Witam wszystkich chcialbym zapytac jaki polecacie olej do skrzyni biegow oprocz arala bo chcialem wymienic i ktore korki odkrecic w zetorze zeby spuscic olej ,czy jest tez jakis filtr siatkowy ktory trzeba wymienic lub wytrzyscic prosze o porade 
    • Przez bamberszol
      Jak w temacie. Miał ktoś podobny problem?  Wskaźniki się zawieszają w najmniej oczekiwanym momencie i nie pokazują wtedy aktualnej wartości. Nawet jak odlacze baterie akumulatorów to się utrzymują na tym zawieszonym poziomie. Opadną dopiero po kilku godzinach od wyłączenia stacyjki. Tak się zachowują jakby coś było tam namagnesowane. Rozkręciłem licznik i oba wskaźniki chodzą równo gładko bez żadnych oporów. Co to może być za przyczyna.?

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez kacsio
      Witam chciałbym zastosować akmumulator hydrauliczny na przedni tuz w Zetorku Forterze 140 HSX  . 
      Problem w tym że nie wiem jaki lub kie akumulatory zastosować i jakie ciśnienie powinno przepływać w układzie .
      Ciśnienie 200 bar przy 1 tonie obciążenia. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj