Polecane posty

proxima100    71
Witam Zniknęło nam ciśnienie na skrzyni biegów. Nie można ciągnika ruszyć z miejsca. Podejrzewam pompę ale mogę się mylić. Miał ktoś z czymś podobnym do czynienia?
  • Haha 1

artur125    1080

chyba nie masz pojęcia, co z czym się kręci w tym ciągniku. Bo po tym co napisałeś to nawet święty mikołaj Ci nie pomoże

plati    9

Problemów może być wiele. Jeśli to problem z ciśnieniem to koniecznie trzeba je pomierzyc i wtedy można zacząć stawiać jakąś diagnozę 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kv_mil
      Witam.Jak wymienić uszczelniacz od womu w Mf 3065?
    • Przez szlendi
      Witam
      Mam ciągnik Massey Ferguson 3070 autotronic
      skrzynia biegów: 4 biegi podstawowe + żółw/zając + Rewers A i B
      Mam następujący problem. Wszystkie biegi wchodzą, jak puszczam sprzęgło to ciągnik nie rusza, tylko słychać jak coś rzęzi, trze. Po zdjęciu klapki z boku ze skrzyni biegów, można ręcznie włączyć bieg i ciągnik jedzie.
      Dzieje się tak na wszystkich biegach.
      Znajomy mechanik przyjechał, ale nie zna się na tym za bardzo i chce ściągać instrukcję.
      Proszę o pomoc i podpowiedź co może być tego przyczyną i jak to naprawić.
      Z góry dziękuję
      szlendi
    • Przez Bern
      Witam, mam problem ponieważ ciągnik nie ma tyle mocy ile powinien mieć, przydusza się przy ruszaniu. Jak mam sprawdzić te membranę w pompie wtryskowej? Gdzie ona się dokładnie się znajduje? Jak odkręciłem przewód który wychodzi z kolektora dolotowego do pompy to było w nim paliwo, tak ma być?  Dodam, że ciągnik bardzo nie dymi, tylko przy przygazowaniu i dużym obciążeniu.

• Przez MfKrystian
      Witam mam problem z Datatronic mianowicie po włączeniu zapłonu kontrolki od Datatronic mrugają i pokazują liczby z kosmosu
      VID_20191114_160942.mp4
    • Przez MfKrystian
      Witam mianowicie mam problem z Datatronic mianowicie po włączeniu zapłonu kontrolki od Datatronic mrugają i pokazują liczby z kosmosu i po odpaleniu silnika nie działa prędkość itp
      VID_20191114_160942.mp4 VID_20191114_162853.mp4
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj