Skocz do zawartości
WOLDO

Mechanik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
WOLDO    0

Witam ,

Mam problem kupilem rok temu prasę class 44 . Podczas ostatniego prasowania zaczął mi tryskać olej z siłownika podnoszaczego i dciskającego klapę tylnia . Probowalem gop zrobić dokupowałem symeringi ale to nic nei dało dalej... .

Szukam jakiegoś mechanika który mógł by to zrobić lub kogoś gdzie mógł bym kupic nowy .

Mieszkam w okolicach Łukowa.

Z góry dziękuje i pozdrawiam .:)

Spidi    0

A może nie taki rozmiar symeringu i dlatego dalej nie trzyma szczelnie, ja trochę części kupuję w Łukowie w przedsiębiorstwie MEGA może tam popytaj tam jest dużo części.

marius21    0

Ja łuków omijam z daleka jeśli po jakąś czesc to jade do miedzyrzeca i tam kupuje pozniej napisze gdzie bo musze wizytówke znależć

Wiadomość z agroFakt.pl

macin87    40

Po pierwsze to nie simering tylko uszczelniacz- to są dwie różne rzeczy. Uszczelniacz musi być pełen bo i są takie z wyżłobieniem a one nie nadają się do niczego zaraz jak tylko założysz to cieknie.

Jeżeli jednak założyłeś dobry uszczelniacz (według ciebie simering) a dalej cieknie musisz wymienić plastikowe prowadnice na nim bo pewnie się już zużyły

WOLDO    0

Po pierwsze to nie simering tylko uszczelniacz- to są dwie różne rzeczy. Uszczelniacz musi być pełen bo i są takie z wyżłobieniem a one nie nadają się do niczego zaraz jak tylko założysz to cieknie.

Jeżeli jednak założyłeś dobry uszczelniacz (według ciebie simering) a dalej cieknie musisz wymienić plastikowe prowadnice na nim bo pewnie się już zużyły

Wymieniłem już wcześniej ten uszczelniacz i ta plastikowa prowadnice nic nie pomoczony dlatego pisze tu .Jak byście mieli namiary gdzie kopic lub naprawić go to proszę o nie.

pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się