koda92

Sterownik wiskozy

Polecane posty

koda92    0
Witam Poszukuje sterownika sprzęgła wiskozy o nr. 82033640. U mnie on nie działa. Może ktoś wie gdzie można taki dostać lub może ktoś ma na sprzedaż? 

koda92    0
Witam ponownie Nabyłem nowy (uzywany) sterownik zamontowałem ale nic się nie zmieniło. Jest nowa wiskoza, 3 nowe czujniki, nowy przewód do wiskozy. A wiskoza nadal nie działa prawidłowo. Pierwsze chodziła bez oporu przez co ciągnik się grzał. Po zrobieniu zwarcia w kablach wentylator chodzi na full obrotach. I już nie mam pojęcia co steruję tym wisco

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Edziu
      Panowie więc tak jak w tytule 5140 normalnie pracuje wieczorem gaszę ciągnik rano nie mogę go uruchomic ,kręci, lekko dymi ale nie odpala ,wygląda jak byłby zapowietrzony.Objawy występują od jakiegoś czasu i oczywiście nie codziennie,nie mam pojęcia od czego to zależy. 
    • Przez qwerty123
      Witam.
      Mam ostatnio problem z case jx95.Na początku był takie objaw że odpaliłem przejechałem 200m, zgasiłem i nie mogłem już odpalić.Rozrusznik kręcił normalnie ale nie dało się zapalić.Dopiero na plaku poszedł, jak się rozgrzał palił w miarę normalnie.Problem się powtórzył więc zacząłem szukać przyczyny, rozkręciłem filtr paliwa, było sporo gówna, przepłukałem,i chcąc zalać go prosto z baku zauważyłem że paliwo ma kolor gówna, dosłownie paliwo z przeźroczystego stało się brązowe, spuściłem całość,zalałem orlenowskim.Nie szło odpalić, dopiero po próbach silnik zaczął pracować bez trzymania go na obrotach, niestety zauważam spadek mocy, nie mogę go wykręcić bez obciążenia na 2400 obr(nie mówiąc co by się działo na obciązeniu)
      Pytanie z czym jest problem pompa czy wtryski?
      Po dodaniu gazu nie dymi.
    • Przez daro86
      Witam serdecznie,
      posiadam Case 5150 z 1994 roku. Jest u mnie od około 8 lat. Przez cały ten czas nie miałem z nim problemów poza uciążliwym działaniem sprzęgła. Do tej pory mi to nie przesadzało ale teraz nadszedł czas, aby to naprawić
      Problem polega na tym, że sprzęgło bierze od góry i szarpie podczas ruszania. Dziwne jest to, że przy wciśniętym sprzęgle podnośnik podnosi dużo szybciej. Poza tym, nie mam problemu z biegami, jadą przód/tył i rewersem. Również pod obciążeniem.  
      Będę bardzo wdzięczny za pomoc. 
      Z góry przepraszam jeżeli podobny temat już się pojawił. 

• Przez dawid9721
      Witam jakiej firmy części polecacie do case chodzi mi o zestawy naprawcze silnika
    • Przez jaszczur2008
      Case 1056 XL 1990r
      Model silnika 358.
      Pytanie do tych co robili ten silnik.
      Czy tuleje są wymienne?
      Jeśli tak czy są suche czy mokre?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj