News
tomek1974

Czyszczalnia petkus major

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek1974    1

Nie kupujcie pod żadnym pozorem sit z Pięczkowo koło Krzykosy gościu robi inne rozmiary niż się zamawia o jakości nie wspomnę a po dostawie kontakt się urywa nie odbiera telefonu.

Kamilek1    41

Ja kolego zamawiam sita do majora w Nekli w sitono i robia wyroby pierwsza klasa w dobrej cenie a zamowienie emailem mozna zlozyc a wysylaja kurierem. Czasem trzeba czekac chwile dłużej ale jakosc ideal dziwie sie ze zleciles to jakiemus pseudo fachowcowi majac tak blisko Nekle. Pozdr

tomek1974    1

W Nekli czekam już 2 miesiące za wyceną a gdzie do zrobienia ,kolega czekał 6 miesięcy.  

Edytowano przez tomek1974
  • Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

bezbarwny    148

Potwierdzam to co Tomek pisze. Długi czas oczekiwania. W ubiegłym roku w lipcu zamówiłem sita z terminem realizacji do końca sierpnia. Było to zapisane w zamówieniu. Miła pani zadzwoniła do mnie jakoś w połowie października z informacją, że sita „już” gotowe i żebym kasę przygotował, bo kurierowi je dziś przekażą. Powiedziałem, że bardzo ją przepraszam, ale raz, że umowę mieliśmy co do terminu realizacji, a dwa, teraz to one nie są mi już potrzebne, bo materiał siewny kupiłem i już zasiany nawet jest. To ona mnie pyta, co teraz?To ja jej odpowiadam, ano nic, może w przyszłym roku kupię. Podziękowałem i się rozłączyliśmy. Zadzwoniła raz jeszcze za kilka chwil, z prośbą wielką żebym je wziął, bo co oni teraz z nimi zrobią i że nawet z ceny zejdzie. Wziąłem, bo mnie rabatem przekonała.

• Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

fezoi    90

Też potwierdzam ,w  nekli zamawiałem to podobnie miałem jak Kolega wyżej . Sita do grochu (do CZetki) zamówiłem kiedyś w innej firmie (przez Allegro) to miałem za 2 dni , idealne , blacha 2x grubsza niż w sitono , szukałem niedawno ich oferty to niestety robią teraz przyczepki samochodowe .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ketrab
      Użytkuje ktoś może formownicę do redlin firmy Krukowiak?? Jakieś opinie? 
      Zastanawia mnie bardzo duża różnica cenowa między Krukowiakiem a Weremczukiem 10tyś kontra 30tyś zł 🤔

• Przez szymon29
      Czy ktoś na AF używa nawadniania?? Jak Tak to jakiego sprzętu do tego używacie??
    • Przez krzysztoffo
      Witam w jaki sposób najlepiej pozbyć się aronii ok 3ha .Czy kosiarka bijakowa dała by radę.Aronia nie jest jeszcze stara ma ok 5 lat
    • Przez agro973
      Witam. Zastanawiam się jaki silos zbożowy jest najlepszy mam do wyboru 3 typy nie chodzi mi tutaj o firmę:
      1. Silos zbożowy płaskodenny http://www.michal-silosy.pl/nowa/index-14-1.html
      2. Silos zbożowy z lejem wewnętrznym http://www.michal-silosy.pl/nowa/index-14-2.html
      3.Silos zbożowy z lejem zewnętrznym http://www.michal-silosy.pl/nowa/index-14-3.html
      Wiem że w 2 i 3 silosie zboże opróżni się samo ale w 1 trza do niego pewnie wejść i wygarnąć to zboże bo jak inaczej wybrać jak jest już na spodzie? Jak wygląda z takich silosów załadunek na przyczepę? czy do silosu 2 i 3 można podłączyć żmijkę do napełnienia przyczepy? Wiem też że w silosach płaskodennych nie można dużej ilości wziąć z jednej strony ponieważ się odkształci? Czytałem gdzieś że można w silosie zamontować takie coś jak "mieszadło" nie wiem jak to się fachowo nazywa i w tedy można cały czas podbierać zboże z jednej strony i nic się nie stanie.
      Ja na razie nie mam w planach kupowanie silosu, ale może w przyszłości i dlatego pytam się was który jest najlepszy. Nie wiem ile silosy kosztują ale jakby ktoś wiedział to proszę o napisanie jego ceny grubym drukiem :huh:
    • Przez wojtii
      przymierzam się do kupna silosów na zboże,i dylemat,jakie kupić czy płaskodenne ,czy lejowe , jakiego producenta?
      pojemność około 200ton,myśle ,że 2 x100 lub 4x 50ton,ciekawą oferte ma Bin,zastanawiam się też ,czy nie zbudować magazynu murowanego i kupić szuszarnie podłogową?
      jak magazynujecie zboże?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj