News
tomek1974

Czyszczalnia petkus major

Polecane posty

tomek1974    15

Nie kupujcie pod żadnym pozorem sit z Pięczkowo koło Krzykosy gościu robi inne rozmiary niż się zamawia o jakości nie wspomnę a po dostawie kontakt się urywa nie odbiera telefonu.

Kamilek1    52

Ja kolego zamawiam sita do majora w Nekli w sitono i robia wyroby pierwsza klasa w dobrej cenie a zamowienie emailem mozna zlozyc a wysylaja kurierem. Czasem trzeba czekac chwile dłużej ale jakosc ideal dziwie sie ze zleciles to jakiemus pseudo fachowcowi majac tak blisko Nekle. Pozdr

tomek1974    15

W Nekli czekam już 2 miesiące za wyceną a gdzie do zrobienia ,kolega czekał 6 miesięcy.  

Edytowano przez tomek1974
  • Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

bezbarwny    346

Potwierdzam to co Tomek pisze. Długi czas oczekiwania. W ubiegłym roku w lipcu zamówiłem sita z terminem realizacji do końca sierpnia. Było to zapisane w zamówieniu. Miła pani zadzwoniła do mnie jakoś w połowie października z informacją, że sita „już” gotowe i żebym kasę przygotował, bo kurierowi je dziś przekażą. Powiedziałem, że bardzo ją przepraszam, ale raz, że umowę mieliśmy co do terminu realizacji, a dwa, teraz to one nie są mi już potrzebne, bo materiał siewny kupiłem i już zasiany nawet jest. To ona mnie pyta, co teraz?To ja jej odpowiadam, ano nic, może w przyszłym roku kupię. Podziękowałem i się rozłączyliśmy. Zadzwoniła raz jeszcze za kilka chwil, z prośbą wielką żebym je wziął, bo co oni teraz z nimi zrobią i że nawet z ceny zejdzie. Wziąłem, bo mnie rabatem przekonała.

• Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

fezoi    116

Też potwierdzam ,w  nekli zamawiałem to podobnie miałem jak Kolega wyżej . Sita do grochu (do CZetki) zamówiłem kiedyś w innej firmie (przez Allegro) to miałem za 2 dni , idealne , blacha 2x grubsza niż w sitono , szukałem niedawno ich oferty to niestety robią teraz przyczepki samochodowe .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BobsMF
      Witam, co myślicie o takim łączniku do ciągnika 85 KM?
      http://allegro.pl/cieglo-lacznik-hydrauliczny-niemiecki-5-ton-granit-i2963456451.html
      Jak coś takiego sprawdza się w praktyce?
    • Przez rex15
      Chciałbym kupić kompresor do pompowania opon i przedmuchiwania kombajnu. Teraz posiadam jakiś malutki, chyba 25L i tak mysle, zeby kupić 150L lub nawet 200L, żeby był to zakup na długie lata i, żebym pozniej nie żalować, ze mozna bylo wziac wiekszy. Tak na szybko poszukalem sobie na necie to koszt ok 2tyś. Są na 230v oraz na 400v, te drugie tansze
      https://allegro.pl/oferta/kompresor-sprezarka-200l-3-v-tloki-400v-separator-8379022730
      https://allegro.pl/oferta/kompresor-k6-olejowy-200l-sprezarka-powietrza-400v-8394149472
      Są to zapewne produkty budżetowe i duzo po nich nie ma co wymagać, a może nie sa takie złe. Prosze o pomoc osoby rozeznane w temacie
    • Przez Wojtek026
      Chcę kupić żmijkę i nie mam o tym żadnego pojęcia na co zwrócić uwagę, przede wszystkim jaka średnica, czy 100mm wystarczy czy grubsza, oraz moc silnika przekładnia czy dopłacać czy na paski wystarczy chcę jak najtaniej ale i żeby to się sprawdziło, taka co sama pobiera ale i z wywrotki żeby wysypać przykręcany kosz żeby miała tylko teraz średnica żeby to nie było że 2 godz wywrotkę 6t rozładowuje, a czy sprawdziło by się to tak żebym ustawił nad śrutownikiem i mi zasypywało tak że włączał bym na chwilę i śrutownik by mi zasypywało? ze wstępnych pomiarów wychodzi mi że tak 5-6m taka by mnie interesowała
    • Przez buszek
      Witam , otóż mam w planach zakup maszyny rębaka do drzewa/gałęzi dla siebie i na usługi czasami

Koszty do 10 tysięcy tyle na maszynę chcę przeznaczyć 
      Maszyną  którym się przyglądam to : 

https://rebaki24.pl/pl/red-dragon-standard/88-rebak-wom-model-r-150-tasmociag-3m.html
      https://allegro.pl/oferta/stiler-bx-62-mocny-rebak-do-drewna-galezi-oryginal-5371028701?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_firma_przemysł&ev_adgr=Przemysł+-+Maszyny+i+urządzenia+-+Automatyka+przemysłowa&gclid=EAIaIQobChMIjMXyutvg6gIVQxV7Ch0c9AWdEAYYASABEgJfB_D_BwE
      jest ktoś mi wstanie podpowiedzieć  jaką  maszynę wybrać lub podesłać linka lub też  pomóc w konfiguracji maszyny   ? z góry dziękuję za pomoc

• Przez Michalek85
      Czy zna ktoś markę tego pluga gość mówi że to gregorie besson. Szukam kogoś kto jest opcykany w tym z góry dziękuję. Proszę pisać

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj