News
Case_service123

Case jx90u cisnienie skrzyni biegow kontrolka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam problem z case jx90u 2003r. ponieważ jak się ciagnik rozgrzeje zaczyna świecić kontrolka cisnienia oleju skrzyni. Wspomaganie walek wom naped przedni na rozgrzanym chodzi normalnie tak jak na zimnym. Czym to może być spowodowane?  

Edytowano przez Case_service123
Zła grafika

Wiadomość z agroFakt.pl

soko74    4
Case_service123 napisał:

Mierzone było 190bar

w złym miejscu mierzyłeś

plati    7

U mnie w MF 6190 97r. Jak się zagrzeje to często świeci kontrolka niskiego ciśnienia w skrzyni. 

Nie pomogła wymiana czujnika temperatury, cisnienia, oleju, filtrów. Świeci się, a wszystko działa  dlatego nic z tym nie robię. 

Edytowano przez plati

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez GrzegorzJX60
      Witam wszystkich jestem nowy na tym forum i mam pytanie jak zwiekszyc moc w tym modelu.Z tego co wiem aby zwiekszyc moc do ponad 70km wystarczy zwiekszyc dawke paliwa na pompie.Problem jest wtym ze nie wiem ktora to sruba.Rozmawiałem dzis z serwisantem case ,ale nie byl chetny do wskazowek.Jakby ktoś wiedzial cos na ten tematbardzo prosze o porady. Pozdrawiam!!!
    • Przez koda92
      Witam
      W moim case Mxm 140 2004 r brakuje wtyczki do sprzęgła wiskotycznego. Jak go kupiliśmy już nie było. Wiszą tylko kable. I mam pytanie czy można kupić gdzieś taki kabel, wtyczkę ? Bo szukam na int i jest tylko sprzęgło, a nie ma nic o kablu. Może ktoś coś wie o dostępności takiej wtyczki, kabla. Bo wentylator chodzi na full cały czas. Zimno, gorąco, cały czas te same obroty. 
      Pozdrawiam 
    • Przez koda92
      Witam Poszukuje sterownika sprzęgła wiskozy o nr. 82033640. U mnie on nie działa. Może ktoś wie gdzie można taki dostać lub może ktoś ma na sprzedaż? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj