kuguar

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorek1607    1

ja wybrałbym NH... Zetor teraz to nie jest to samo co kiedyś, większe spalanie,a o  tych Polskich "wynalazkach" nic nie wiem więc nie będę pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A niby dlczego wynalazek ?? tak samo moge powiedzieć o NH że to zagraniczny "wynalazek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Hmm czy zetor to nie to co kiedyś... no nie wiem mam porównanie między 6245/7711/Proxima plus... Jak na razie i powiem szczerze że jestem z proximy zadowolony, spalanie 10-11 litrów na hektar orki po górkach, do kabiny 3 osoby wejdzie :) co prawda nie płynie tak po dołkach jak 7711...

 

Zetorku oczywiście że nie to samo przecież trzeba się rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

rozglądam sie za ciągnikiem pomocniczym i tak-wczoraj wstąpiłem do pobliskiego dilera zetora i tak oglądam proxime 65 i na koncu zapytałem własciciela firmy o spalanie w lekkich pracech-czy sie zmieści w 5 l a on na to-NIE MA MOWY-to dobre ciągniki ale lubią paliwo wiec ile w tym prawdy to nie wiem ale sie troszke przestraszyłem bo jaki jest sens kupować taki ciągnik pomocniczy skoro bedzie on palił wiecej od głównego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To przynjmniej dealer był uczciwy i nie próbował wmawiać że 3 spali. Juz powoli przestaje wierzyć w spalanie jakie podają ludzie na forum każdy pisze co chce i często nie ma to żadnego pokrycia z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

3 nie spali, ale przy ladowaczu w moim mf 5435 (taki sam silnik jak w FT) to 4 daje rade sie zmiescic, ale jak juz cos ciezszego to i 10-12 spali:)


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuguar    0

ja się chyba jednak zdecyduje na zetora proxime 95 puls a co sądzicie o dilerze zetora agroma Sępulno Krajańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

moj td5050 w lekkich pracach typu lekki transport ładowacz itd mieści sie lekko w 4 l ma mtg wiec wydaje mi sie ze to super wynik jak na 95 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

3 nie spali, ale przy ladowaczu w moim mf 5435 (taki sam silnik jak w FT) to 4 daje rade sie zmiescic, ale jak juz cos ciezszego to i 10-12 spali:)

proxima 65tka nie spali 3l/godz ale na ciągnik 60kilka km, ale te 3l/godz w lekkich pracach to standard w większości ciągników, także oszczędny ten ciągnik nie jest, zetor powinien wprowadzić 3cyl proximę turbo zamiast się wydurniać z 60konnym silnikiem turbo o pojemności ponad 4l!!! i wprowadzać coraz większe modele, czy w zetorze myślą że już ciągnik 50-60km to nie ma miejsca bytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ma, ale przynajmniej taka Proxima ma dobry uciąg, a nie tak jak R2 60KM, które puchnie przy U4512. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj