News
Tomasz99

Vederstadt Spirit 400 - Problem z przesypywaniem się ziemi

Polecane posty

Tomasz99    0

Witam wszystkich

Mam problem z przesypywaniem się ziemi na skrajnych talerzach siewnika. Talerze boczne zapobiegające się przesypywaniu, pomimo, że są wyregulowane nie spełniają swojej roli. Ewidentnie widać, że skrajne talerze narzędzia przedniego, odbijają ziemię na taką odległość, że wysypuje się ona poza siewnik i tworzy hałdy. Czy ktoś mógłby coś doradzić? 

Dziękuję i pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Majkelo
      Panowie, czy któryś z was miał taką przypadłość? Mianowicie , z próby kreconej ustawiam na skali 50 wychodzi , że jest to 211kg/ha jadę w pole siewnik wysiał 185kg/ha. I co go boli?
    • Przez Kondzio55
      Witam.Czy posiada ktoś instrukcje obslugi,tabele wysiewu do tego siewnika? 21 redlic na talerzach
      Jakie macie opinie o tym siewniku i jak sie sprawuje?

• Przez Ryba010187
      Witam potrzebują porady. Kupiłem siewnik d7 specjal typ25  wyliczylem  że na próbie kręconej ma mi wyjść 4.24 kg  po kilku próbach ustawiłem na 4.22 następnie powtórzylem próbę i znowu wyszło 4.22  obsialem 3,7 ha wyszła lipa. Zrobiłem próbę kręconom, tyle samo obrotów kołem i wyszło 3,54 kg 
      Czy skrzynia jest do naprawy? 
      A może robię coś źle?

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez Brytan
      Witam. W tym roku pierwszy raz będę siał zboża a w szczególności pszenicę siewnikiem Poznaniak. 
      Otóż chce posiać tak min 190 max 220 kg /ha. 
      I zrobiłem próbę kreconą w tym Poznaniaku i wyszło 230 kg /ha. Sprawdzane 3 razy i wyszło tak samo jest to na ustawieniu A2. 
      I pytanie do ekspertów bo słyszałem że on lubi się pomylić w polu i pytanie czy zawyży czy zaniży tą dawkę która wychodzi na próbie a jeżeli to jaka może być różnica w kg na plus lub minus. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pomoc. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj