maciej2013

manitou 627LSU

Polecane posty

maciej2013    8
witam poszukuję kogos kto podlaczy się pod komputer w tej ladowarke w woj kuj-pom w rozsądnej cenie . Problem jest raczej w common Rail przerywa i gaśnie sama

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin06
      Witam,
      czy posiada może ktoś z was ładowarkę firmy KMM? Jeśli tak to prosił bym o waszą opinie co do jakości, ponieważ są w dość przystępnej cenie w porównaniu do konkurencji.
      Osobiście interesuje mnie model KMM 825T   link:   https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-przegubowa-nowa-kmm-825t-2-5t-na-4-68m-2019r-CID5-IDBaUvr.html#9508a08fc8;promoted
      Która, ładowarka będzie bardziej zwinna przegubowa czy teleskopowa o podobnych gabarytach?
    • Przez mario_08
      Witam,
      Jaką ładowarkę polecacie z Manitou, New holland i Bobcat. Już wiem że cena modelu mlt manitou wynosi ok 264tys brutto.
      Ile kosztują pozostałe czy są droższe?
    • Przez debrzyna
      Posiada ktoś mini ładowarke z takim silnikiem
      yanmar 3tnv70.
    • Przez dzikidaniel
      Stoję przed zakupem nowej miniładowarki do około 100 tysięcy zł netto. Mam ofertę na Weidemann 1140, Ohler 2600 i Schaffer 2024, z wymagań to do 90 szerokości cm, 3 funkcje i ryglowanie hydrauliczne osprzętu. Jakieś opinie o tych sprzętach? Jak wygląda serwis? Może inne marki?
    • Przez lukasz0920
      Witam
      Ostatnio kupiłem mini ładowarkę weidemann 917 i poszukuje jakąś instrukcje obsługi. Szukałem na różnych stronach ale nic nie można znaleźć
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj