News
paawlik227

Gruber Inter Tech zabezpieczenie ślimakowe czy sprężynowe???

Polecane posty

paawlik227    10

Witam szukam grubera i natrafiłem na firmę Inter Tech z Zambrowa oglądając maszynę na żywo robi bardzo pozytywne wrażenie widać że nie oszczędzają na materiale tylko zastanawia mnie rodzaj slupicy czy ta "ślimakowa" zdaje egzamin w ciężkich warunkach pracy tzn suszy glinie czy w mocno zapeżonej ziemi??? Czy te "ślimaki" po jakimś czasie pracy poprostu się nie łamią??? Cena jest dosyć atrakcyjna za nowy sprzęt 9000zl brutto na slimaku a na zabezpieczeniu sprężynowym 13000zl. Warto dołożyć te 4tys czy na slimaku też zda egzamin...???

marjanmeme    7

Euromaszu masz tańsze. Ja mam na ślimaku i jakoś nie narzekam. Choć rok był taki że jak chciał wejść w ziemię to była ok ale jak ziemia skała to choćbym tonę obciążenia na niego położył to by nie wszedł.

paawlik227    10

Euro masz 8000zl.Dodam że chodzi mi o 3m maszynę i sprzedawca oznajmił mi że Inter Tech jest "klasę wyżej "... A ty kolego masz euro maszu maszynę? Długo uzytkujesz, Miałeś jakieś problemy z tymi slupicami ślimakowym? Talerze zagarniajace masz na tych "resorach" i jak one się spisują?

Wiadomość z agroFakt.pl

SamaPrawda    51

Ja mam z armasz i całkiem fajne wykonanie i praca, tylko minus ze talerze ustawia się osobno i wał osobno, naklepiej szukaj czegoś co ustawisz wał i talerze na jednym ustawieniu

izydor6280    773

również posiadam agregat na łapie sprężystej i na lżejszych ziemiach czy glinkach nie ma problemu, ale jeśli masz ciężkie ziemie to mocno przemyśl drugą opcję

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

paawlik227    10

No właśnie ziemię mam nie za tege 4 klasa i niżej 5-6.... wszystko w mozaice co parę metrów zmiana klasy ziemi😎 tylko tymi dołkami jak popada to perz taki że zielono jak na łące i czy redlice ślimakowe dadzą sobie z tym radę ? Urzytkuje ktoś z was taki gruber Inter Tech???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez darus74
      Witam, proszę użytkowników w/w brony o opinie. Potrzebuje opini na temat nowych piast na łożyskach stożkowych i wału doprwiajacego croskil wersja gumowa stosowana u Batyry.
    • Przez zyher
      Witam, planuję zakupić zawieszaną ciężką bronę talerzową o szerokości 3m, pracowała będzie z ciągnikiem 150 km. Dodam, że nie wchodzi w grę zakup ani nowej zachodniej maszyny (ze względu na kosmiczne ceny) ani używanej zachodniej - maszyna musi być nowa. Budżet jakim dysponuję to 35 000 netto. Talerzówka będzie używana do uprawy ścierniska, likwidacji poplonów + może do uprawy przedsiewnej. Zależy mi na masie talerzówki około 2-2,5 tony razem z wałem gumowym (gleby mam raczej piaszczyste, mało glin i taki typ wału wydaje mi się, że w warunkach suszy, którą mamy co roku najlepszym rozwiązaniem). Rozglądałem się za polskimi producentami i zastanawiam się nad 4 firmami:
      - Unia Grudziądz - W ofercie znalazłem ARES XL oraz ROLLER UP (ale z tego co sprawdzałem to na rollera mam za mały budżet)
      - Agro Tom  GTL
      - Agro Masz BTC
      - Staltech US 30
      Czy macie jakieś uwagi/opinie/podpowiedzi? Czy ktoś miał styczności z tymi maszynami? Że UNIA robiła 15 lat temu słabe IBISY to już każdy na forum chyba wie, więc prosiłbym o konkretne wypowiedzi.
      Chętnie posłucham również innych propozycji...może Mandam? A co do rozwiązań technicznych? Zabezpieczenie sprężynowe wygrywa z gumowym? Może macie jakieś alternatywy dla wału gumowego? Tak jak wspomniałem brył za wiele nie będę miał , a chciałbym zadbać o zatrzymanie wilgoci w glebie na każdym rodzaju uprawki.
    • Przez KoziolekCS
      Witam, 
      Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje na temat maszyn firmy Landstal, posiada ktoś może lub pracował z nimi?  Ostatnio na targach widziałem ich maszyny i wydawały się całkiem niezłe. 

• Przez witek
      Hej chce kupic jakis agregat tylko sam nie wiem jaki napewno 3m i zeby nie był składany bo chce zeby miał siewnik poplonu...interesuja mnie 3 firmy
      EXPOM AJAX
      UNIA KOS
      kongskilde DELTA ??
      a moze jeszce cos innego czekam na wszystkie opinie
    • Przez kotek22kotek
      Chciałem się poradzić jaki agregat podorywkowy wybrać do ciągnika 80km -chodzi mi konkretnie o firmę  euromasz- czy model ap 22 -szerokość robocza 2,1m na ramie 80 na 80mm jest gorszy znacznie od tego samego modelu ale na ramie 100 na 100mm.
      Jeden ze sprzedawców mówił mi że model o ramie 100 na 100 jest wyższy -lepiej robi przy takim ciągniku i cięższy --który wybrać ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj