News
Marcinkaszub

Kupię siewnik do kukurydzy monosem

Polecane posty

ford1    9

posiadam coś takiego, przepraszam za jakość ale innych nie mam, aktualnie ma dorobione nadstawy nawozowe, wchodzi 500 kg polifoski, woj podlaskie cena 14500

20181227_123100.jpg

20181227_123143.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie stoję przed wyborem  ładowarki obie marki mi odpowiadają i sa zbliżone cenowo. ładowarka będzie nowa i będzie pracowała na gospodarstwie hodowlanym o profilu drobiarskim. 
      Jestem ciekawy waszych opinii a zwłaszcza użytkowników 
      pozdrawiam 
    • Przez wujo_usiu
      Witam . Proszę o małą poradę odnośnie tura do c330 bądź c360 , mam te dwa ciągniki i nie wiem do którego zakupić tur , trzydziestka praktycznie stoi nie używana i myślałem o niej , tur miałby służyć do wywozu obornika z obory raz w miesiącu i podczas żniw do zwozu bel , więc łyżka i widły muszą być. Proszę o opinie jaki był by najlepszy i dlaczego i najlepiej o cenę z montażem i dowozem . Dziękuję z góry i pozdrawiam !
    • Przez Rolnik1230
      Witam sprzedam prase belującą maschio
      Prasa pracowała 3 sezony z czego zrobiła ok 3 tys bel
      Prasa łańcuchowo-walcowa
      - rotor + noże
      - Rok produkcji 2011
      - Kompletna
      - Stan zarówno wizualny jak i techniczny bardzo dobry
      - obwiązywanie sznurkiem i siatką
      - centralne smarowanie
      - szerokie ogumienie
      - 15 noży tnących

Sprzęt w 100% sprawny gotowy do pracy

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj