Polecane posty

Lukasz1987    61

Jeszcze niedawno wychwalałeś NH pod niebiosa i twierdziłeś że JD to przereklamowane gówno co się sprzedaje po dwóch latach Case to gorszy Nh a teraz porównujesz te marki :) :) :)

 

Post I

Post II

Post III

Post IV

 

Skąd ta zmiana czyżbyś poczytał i zorientował się że NH nie jest takie cacy jak go dealer opisuje :)

Po za tym na 40ha to max 120KM dostaniesz po za tym nie porównuj 6430 do 6430P bo to spora różnica

 

Napisz jakie masz ciągniki i w jakim wieku :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bardzo Dobry Wybór, polecam New Hollanda

Lepszy niź john deere 6430 i 6430premium i od innych oczywiscie

...Firma JD juź jest przereklamowna więc nie musisz mi kitów wciskać,nie mówiąC o Valtrze(znajomy ma Valtre 240km i zawsze coś się dzieje i mimo tego jeszcze wyglądu niema). Case Bardzo dobry ciągnik równy z Newciem ,Chodz niektórzy ludzie by woleli NH niź Case ponieważ ma więcej elektroniki.

Koleś jesteś Śmieszny New Holland JEST jednym z najlepszych ciągników , A główniate i słabe zetory to najgorsze ciągniki na Świecie ...żal mi cię jeśli Tak śadzisz tak dla porównania to New holland 80konny jest lepszyy niź zetor 120koni więc sie nie musisz ośmiesza

New holland To Bardzo dobry Ciągnik moim zdaniem lepszy od John deere,ponieważ o wiele mniej pali,skrzynia bez zarzutów Itp..

john deere jest troche wadliwy jeśli ktoś sie nie zgadza z moją opinia to niech napisze co ma do zarzucenia;p Powiedzcie Dlaczego jest Tak dużo john deere na Allegro.?? (a New hollandów zaledwie 3strony) Bo się

psują ,Duźo Palą aź czasami wszytko kominem wylatuje,Głupi (oryginalny) Filtr Oleju do john deere kosztuje ponad 400Zł (śmiech na Sali)

a do new holland do 200zł Więc to jest Bardzo Dobre porównanie;)

....

Zdecydowanie Bierz New Hollanda ;] Znacznie mniejsz Spalanie

Lepsza moC;] Lepsze Skrzynie. Mniejsze pieniądze i lepsza Robota;)Nie mówiąc o konforcie;]

 

 

Co my Ci mamy doradzać, jak Ty masz już określoną markę. Przy tylu argumentach aż dziw bierze, że zastanawiasz się nad JD i Case. :) Zastanów się co piszesz...Dajcie mu urlop na ochłonięcie, bo chłopak coś majaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Bobek dałem mu cytaty bo myślałem żeby zapomniał co pisał :) :) :) :) :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

A mi się wydaje że to była prowokacja ( zwycięzca był znany już w trakcie pisania tego zapytania albo nawet i przed, nie musze chyba pisać jaki ciągnik miał zostać wybrany)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiadomo, że jedyna słuszna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już kiedyś kogoś pytałem o to, zapytam i tym razem: Bruder czy Siku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj