RolnikMonkul

Zakup Deutz Fahr 4060

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, jak w temacie stoję przed zakupem kombajnu zbożowego Deutz Fahr 4060. Jakie są jego wady i zalety na co zwrócić uwagę przy zakupie, oraz czy polecacie ten model. Pozdrawiam 🙂

received_524846634978938.jpeg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemk
      Witam, posiadam pytanie, tak jak w tytule: Który kombajn wybrać? Bizon Z058(czerwony) czy New Holland 8050-70 czy Class dominator 96-76. Jakie są wasze opinie na temat tych maszyn? Jaki najlepszy wybór z tej trójki? Czy ceny części do classa są dużo wyższe niż do bizona czy new holllanda? Prosiłbym o zalety i wady poszczególnych kombajnów. Mała ilość ha do koszenia(10ha+ trochę usług). Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez Daro44
      - New Holland CX seria 8
      - Lexion seria 6xxx
      - John deere w lub t 660

Szukam coś w okolicach 350 km 7,5 m kosa.  Uprawy to jęczmień jary, rzepak ozimy , pszenżyto mniej więcej po równo. Areał 400 ha.
      Nie wiem czy sie uda coś na ten sezon dostać ( wchodzą w gre tylko te co na placu lub lekko użwane badz demówki)
       Ma ktoś jakieś doświadczenia z takimi maszynami ? Czy warto dopłacać za markę ?

• Przez lukaschels
      Jestem w trakcie szukania kombajnu. W mojej okolicy widziałem już z 10-12. Interesuje mnie coś za bizona na 60ha plus usługi. Budżet do 80 k. Jak narazie moje zainteresowanie wzbudziły dwa tytułowe kombajny. Oba sprawiają wrażenie sprawnych technicznie. W deutz ma więcej dłubane w prądzie i czujnik strat i sieczkarni nie działa. Przy silniku trochę zapocony, i jakiś rozlany olej ale właściciel zapiera się że tylko rozlany. Sporo już wymienione. Łożyska, cepy, podsiewacz Class sprawia wrażenie mniej zmęczonego. Silnik mercedes, jest suchy. Wszystkie czujniki działają. Większość chyba oryginalna. Największą różnica to cena deutz przy rozmowie zszedł do 55, Claas do 74. Patrząc na zdjęcia ogłoszenia każdy sprzedaje się conajmniej rok. https://www.olx.pl/oferta/kombajn-zbozowy-deutz-fahr-m36-10-CID757-IDF7mkG.html https://www.olx.pl/oferta/kombajn-class-88-dominator-CID757-IDF4Z1M.html Jak myślicie który by był lepszy. Ja się sklamiam ku claas ale trochę cena wysoka jak trafia naprawy
    • Przez mattheoo
      witam wszystkich sprzedałem mojego starego bizona Z 56 ponieważ stwierdziłem że musze mieć inny kombajn na mój areał . wraca sie z prośbą do wszystkich ktorzy mogli by mi doradzić jaki teraz kombajn zakupić. chciałbym miec coś teraz lepszego zastanawiałem się nad kombajnami typu class dominator wiem że może byc to nie najlepszy pomysł ale chciałbym aby mój nowy kombajn był zachodni i aby nie było do niego problemu z częsciami doradzcie mi jakies marki panowie błagam pozdrawiam
    • Przez zając221
      Witam. 
      Temat podobny pewnie już był, ale jestem ciekaw co polecicie. Kombajn pracował by no ok 100 ha (większość usługi).
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj