Narko

Kupie opryskiwacz

Polecane posty

Narko    118

Witam

Kupie opryskiwacz:

- 600-1000L,

- belka 15m, regulacja wysokosci i rozkladanie hydro,

- zawor stalocisnieniowy, rozwadniacz,

-sterowanie z kabiny mile widziane,

- cena max 8000 zl.

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Narko    118

Na to bym nie wpadl, idac za ciosem sprawdze jeszcze co maja na zachodzie Europy. 

Kurde... sa :), ale zanim kupie od handlarza to moze ktos z forum bedzie zmienial na wiekszy … zima idzie,mam czas. 

• Like 1

griga    512
Narko napisał:

Witam

Kupie opryskiwacz:

- 600-1000L,

- belka 15m, regulacja wysokosci i rozkladanie hydro,

- zawor stalocisnieniowy, rozwadniacz,

-sterowanie z kabiny mile widziane,

- cena max 8000 zl.

Napisz do Mnie na fb bo do 2 tyś euro to już coś z kompem. Ale musisz mocniej sprecyzować

• Thanks 1

Narko    118

Opryskiwacz kupiony. Temat do zamkniecia.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Radiosiek
      12.12.2019
      Szukam niedrogo bloku do C355 ponieważ mój rozwaliła przeciwwaga wału korbowego.....
      Nie musi być ładny ale najlepiej nie po zamrożeniu.
      Województwo wielkopolskie (i ew. ościenne województwa )
      Odbiorę osobiście 
      Jeśli będzie potrzeba rozbiórki-mogę pomoc odjąć od reszty traktora.
      Kontakt priv lub 609207711
    • Przez maciek251
      Cześć ,
      Po wieloletnim pobycie w Danii i Usa na farmach zjechałem do kraju bo rodzice wiek 67 lat wuj stary kawalir 70 ha ziemii tez juz potrzebuje pomocy ..
      Teraz Meritum
      Chce odtworzyć sklep z częściami do maszyn rolniczych tylko ukierunkowane silnik skrzynia biegów mosty hydraulika wszystkie katalogi mam ..
      Ceny części mogę mieć takie jakich nikt nie ma (import własny z innych krajów eu i poza oczywiście oryginał lub zamiennik co kto woli ) 
      co wam mechanicznego najczęściej siada w gospodarstwach?
      w styczniu będę robił pierwsze zamówienie napewno będę miał większość docisków do maszyn u siebie na miejscu firmy valeo od ręki oraz synchro rewersu przód tył .  
      Generalnie tylko zachód plus forterra i nowsze zetory bo sam mam plus nowe ursusy ze skrzynia valtry  
    • Przez piotrplesnaik
      Witam,
      Kupię Zetora 5320 lub 5340 rok produkcji 2000+ . 
      Mam do sprzedania Zetora 7211 z roku 1991 , 4,500 mth. Cena do uzgodnienia .
      Zainteresowanych zapraszam pod nr tel 600-262-870.  

• Przez KULAWA_KOZA
      Najlepiej z okolic małopolski , świętokrzyskie lub śląskie.
    • Przez Qwerty8530
      Woj. Lubelskie - powiat chełmski
      Witam ! Mam na sprzedaż ciągnik rolniczy Zetor 16145 z 1988r. Ciągnik jest po regeneracji pompy wtryskowej oraz remoncie kapitalnym silnika, który został przeprowadzony 2 lata temu. Trzyma ciśnienie oleju zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku. Posiada on wzmocnioną pomę podnośnika i 2 siłowniki wspomagające, dzięki czemu ma zwiększony udźwig. 2 lata temu zostały zakupione nowe radialne opony tylne marki Taurus o rozmiarze 520/70 R 38. Z przodu zaś założone są opony o rozmiarze 14.9 R 24 i mają 70-80 % bieżnika (również radialki Taurusa). Ciągnik posiada skrzynię 3-biegową ze sprawnym wzmacniaczem. Przedni napęd również w 100 % sprawny, przerobiony na sprzęgło kłowe. Wspomaganie jest na Orbitrolu. W zestawie również tylny zaczep automatyczny i tylne obiążniki na kołach. Ciągnik do sprzedania wraz z pługiem marki Kverneland Fraugde. Posiada on nowe elementy robocze, zmienną szerokość orki (35,40 i 45 cm) oraz zabezpieczenia na sprężynach. Cena za ciągnik razem z pługiem - 44 000 zł do negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu - 781 326 347 . Pozdrawiam.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj