News
mario17_1989

Wymiary oringow i podkladek w rozdzielaczach po nr katalogowym oraz krótki opis wymiany uszczelniacza silownia wewnetrznego Renault wszystkie typy kto pomoze?

Polecane posty

Witam!! Potrzebuję kilku wymiarów oringów/uszczelniaczy  po nr katalogowym które znajdują się w rozdzielaczu na plecaku i  tego przy kole . kilka już namierzyłem ale paru mi brak. Proszę o pomoc na pewno komuś ta wiedza się przyda.  

Wszystkie oringi ( tego co pamietam to) NBR  ( -30do +120C)

A druga sprawa na zdjeciu nr 39.1.20A  sa 3 gwinty może mi ktoś podać ile maja wystawać od pokrywy?

i jeszcze jedno zdj 

39.1.20C  czesc o nr 20  Jak mocno powinna byc wkrecona ? i za co ona odpowiada?  (to jest taki gwint zewnetrzny ktory dociska tloczek ale jak mocno musze go docisnac?)  

podnosnik.thumb.jpg.475e6bb78de09a56f11ccbbfd4ed2e31.jpg          

5 Podkladka  18,7x27x2

7 brak

8 brak 

9 brak 

23 oring 23,47x2,62

24 oring 31,42x2,62

25oring 17,12x2,62

Zdjecie  39.1.25A

5 brak

7 brak

12 brak

14 brak

16 oring 23,47x2,62

zdjecie  39.1.15A

8brak 

9 oring 23,47x2,62

12 oring 31,42x2,62

13 oring  17,12x2,62

zdjecie 39.1.20C

2=5 brak

8 podkladka 12,7x19x1,5

11 oring 13,3x2,4

13 oring 4,9x1,9

17 oring 18,77x1,78

19 podkladka 24x32x4

23 oring 11x2

24 oring 8,9x1

zdjecie 39.1.20E

12brak

13 oring 8,9x1

14 brak 

zdjecie 38.1.10B

nr 5 oring 53x5,3

8 uszczelniacz tloka 91x77x16   cena 95zl 

9 pierscien teflonowy prowadzacy (chyba) 3szt!! szt 40zl 

11 oring 72,69x2,62  

Zakładając nowy uszczelniacz należy tłoczek nr 7 oraz nowy uszczelniacz nr 8 podgrzać  najlepiej gotując w wodzie  do osiągnięcia temperatury około 100C  potem wszystko ścisnąć   takim narzędziem do montażu tłoków dobrze smarować i wsunąć :):) 

rozdzielacz przy kole 3.jpg

rozdzielacz w plecaku 1.png

rozdzielacz w plecaku obudowa.png

rozdzielacz plecak gora.png

podnosnik1.png

nie wiem co sie pochrzanilo opisy i zdjecia byly ladnie jedno pod drugim a teraz  wszystko sie pomieszlo. :( 

rozdzielacz przy kole 2.jpg

Edytowano przez mario17_1989

sylwek23111    13

Dołączam się do pytania jak ustawić część 20 na rysunku 39.1.20C, za co ona odpowiada, i i za co odpowiada dźwigienka 12, która jest sterowana linką z kabiny. Bo u mnie w dwóch traktorach nie działa, a przynajmniej nie wiem co by miała robić?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysztofsmok77
      Czesc. Posiadam ciagnik Renault TX 110.54 z EHR i rewersem przy kierownicy. Ostatnio wystapil jakis problem i nie wiem jak go usunac. Mianowicie zapalila sie kontrolka STOP, swieci sie akumulator, przeraźliwie piszczy i przestał działać obrotomierz. Ktos juz taki przypadek miał lub wie co to moze byc?
    • Przez Hekos
      Witam. Mam problem z renault,  poniewaz znikly wszystkie swiatla. Co moze byc przyczyna? Chcialbym sam z tym sie uporac.
    • Przez Atari
      witam. mam problem z brakiem świateł w ciągniku. bezpieczniki sprawne. cała elektryka w ciągniku działa półbiegi podnośnik kierunki itd. co może być przyczyną?
    • Przez RadekWro
      witam , podczas pracy aresem 630 rx wałek wom zatrzymał się, na pulpicie napis STOP , brzęczyk oraz kontrolka ciśnienia na skrzyni. Silnik odpala , poza tym ciągnik nie jedzie, nie ma wspomagania,nie działa wom ani podnośnik. Czy przyczyną jest pompa hydrauliczna? Dziękuję z góry za pomoc
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj