Darek914

jaką wybrać przystawkę do kukurydzy

Polecane posty

Darek914    1

Witam poradźcie jaką wybrać przystawkę do kukurydzy do bizona zo 56.(z docinaczem czy bez.podajcie jakąś nazwę

Edytowano przez Darek914
  • Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawidz56
      Witam mam problem w swoim bizonie nierówno  chodzi na małych obrotach i tak przykapca.Przy przygazowce wylatuje taka chmura jasnego dymu. Pompa była  sprawdzana okazało  się że  jest dobra końcówki wtryskow  wymieniane w tamtym roku,zapłon  ustawiłem na znaki wiec niewiem jaka może  być  jeszcze przyczyna.
    • Przez slawus
      Czeka mnie remont silnika w Bizonie, czy ktoś ma namiary na dobrego i sprawdzonego fachowca z woj. mazowieckiego, no i może zna ktoś orientacyjną cenę tego "zabiegu" bo może lepiej kupić drugi silnik np. po remoncie. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez Patrykos1221
      Witam mam pytanie dotyczące wyboru pasa do odrzutnika słomy znalazłem takie dwa i czy ktoś mógłby mi wystawić o nich opinię? Jeśli ktoś ma do polecenia inny pas to bardzo chętnie zobaczę 1pas https://www.sklepmaniek.pl/pas-pasek-klinowy-bizon-3b-bp-2940-stomil-sanok-p-1345.html 2pas https://mh.org.pl/bizon/3414-pas-3hb-2940-3hb-bp-2940-optibelt-germany.html Za wszelką pomoc dziękuję
    • Przez marcinek16marcin
      Witam,

Następujący problem: nagarniacz zatrzymuje się podczas koszenia wyłożonej pszeniczki. 
      Pasek klinowy wymieniony na nowy- nie pomogło,
      Koło pasowe na którym się uślizguje to koło jak na zdjęciu, to obok zębatki- wymienione na nowe i dalej się na nim ślizga.
      Napinanie paska przerobione na naciąganie za pomocą śruby więc pasek na pewno nie jest za luźny ponieważ aż kantuje rolkę prowadzącą zamontowaną na rurce.
      U niektórych widać pogięte motowidła, u nas nie ma szansy żeby się coś wygięło bo lekko niżej nagarniacz, kilka palców czesze bliżej ziemi i się zatrzymuje, ciężko zbierać legi.

Ktoś coś? Jakieś rady/ pomysły? Może ma ktoś założony pasek zębaty? jak tak to z jakiej firmy? 
      Może macie jakieś patenty na zwiększenie trakcji koła pasowego?
      Pozdrawiam

• Przez lukkii
      Witam

Od 10 lat posiadam wegierska przystawke do kukurydzy bez docinacza. Nigdy nie widziałem jak ten docinacz wyglada i czy w ogole bizon uciagnie przystawke z docinaczem. Gdyby ktos mogł mi podesłać zdjecia tego docinacza do tej przystawki i napisac czy bizon uciagnie to wszystko to bym był wdzięczny. Z góry dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj