TheXxKamilxX

Jaki ciągnik 80-100 km (nowy)

Polecane posty

Cześć tak jak w temacie powoli zaczynam się rozglądać za ciągnikiem z przedziału 80-100 km ma to być(nowy) ciągnik pomocniczy z turem,  co do pieniędzy będę miał do wydania 190 tyś  brutto, oglądałem trochę recenzji ale jedyne czego można sie dowiedzieć to to że wszystko cud miód bezawaryjne pięknie chodzi itp, chciałbym poczytać prawdziwe opinie od rolników.

Ursusy itp odpadają interesowały by mnie ciągniki  massey ferguson,new holland,deutzfahr,case oraz zetor przez chwile zastanawiałem sie nad arbosem ale troche poczytałem i piszą żę chinol itp w sumie to nw  ile z tego jest prawdy jak kupowałem belarusa 952 też straszyli że 400 mth i sie rozleci a tu 5000 tyś i jeszcze nic poważnego się  nie zepsuło. Czekam na wasze propozycje co do modeli oraz jakiś tam opinii z góry dzięki za odp :)

Edytowano przez TheXxKamilxX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Sebastian-    12

Na MF 5710 dyna 4 była fajna promo i można podnieść do 130. Ja nad nim myślałem ale u mnie ma być jako główny i biorę MF 5710S dyna 6. Ale tu trzeba dołożyć 40 dychy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

za tyle to szukałbym deutza 5090.4 czy to D czy G ( zależy jakie budynki i gabaryty potrzebne ( D będzie tańszy)  skrzynia 15/15 i możesz kręcić do 120km a co do nh to 90km jeszcze chyba 3 cyl jedyna opcja jest


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Za 190 brutto z ladowaczem? 

New holland T5 85 wyjdzie może w tych pieniądzach reszta to bieda ciągniki okrojone z wszystkiego. 

Mój t4 85 3 lata temu kosztował 150netto a ladowacz 22.000zl netto 

Z ciagnika jestem zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Te pieniądze będziesz też miał zetora proxime 100 cl https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-proxima-cl-100-wyprzedaz-rocznika-finansowanie-0-90-forterra-major-80-110-120-cl-hs-ID6BwOZ0.html? bez ad blue a dpf  nie wiem jak w tych najnowszych ale można wyłączyć już za 700 zł bez ingerenci w układ i do tego teraz jest jakaś promocja https://www.traktortozetor.pl    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się nad tym  MF 5710, trochę dołożyć a wygoda na całkiem innym poziomie no ale to jeszcze mam trochę czasu na zastanowienie się, z tym turem to nw jeszcze jak będzie brać i nie brać  mam już jeden ale bez rewersu i trochę to jest męczące. Co do  deutza 5090.4  ciekawie wygląda cenowo też w miarę przystępnie trochę poza mój budżet ale w sumie jak sobie vat odliczę to tak tragicznie nie wygląda.

Dzięki za odpowiedz, nie spodziewałem sie takiej pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj