Skocz do zawartości

Polecane posty

lukbold    411

No i to sie nazywa konkretna odpowiedź na proste i krótkie pytanie, a nie nabijanie postów w temacie o którym sie nie ma pojęcia. Dzięki

mariuszd93    489

To  ty nie  masz  pojęcia o czymkolwiek  i  szukasz  w d...e  miodu . 

ale  ok się  wyjaśniło płytka  ma  tyle  co trzeba  ,  zadowolony pewnie  jesteś  ,  zakładaj  i  niech  słuzy  10 lat ... 

Edytowano przez mariuszd93

mateusz1122    12

Witam wiecie moze gdzie kupic przekaznik do claas rollant ten od siatki bo  lepiej teraz wymienic niz w sezonie klapa mi sie otwierala podczas owijania siatka nie za kazdym razem ale denerwujace to jest . a druga rzecz to taka ze silniczek krecil sie caly czas do puki nie wylaczylem produ i wlaczylem spowrotem.

bylbym wdzieczny jakby ktos mial jakis rysunek jak to przelutowac

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    113

Takie same przekaźniki jak fabryczne ciężko będzie kupić ale nic nie stoi na przeszkodzie aby nowe dać na przewodach. Tylko nie kupuj najtańszych bo się nie nadaja do trudnych warunków pracy(drgania).

Przemek02    0

Witam;)

Panowie poszukuję prasy belującej głównie do słomy chodzi mi o prasę pasową z zawijaniem siatką.

Na prasę przeznaczam około 30Tyś. jakie są wasze propozycje? Głównie chodzi mi o opinie i propozycje użytkowników pras.

Z góry dzięki ;)

Dylek    2

Posiadam taką prase do sprzedaży siatka sznurek jak ktoś chętny zapraszam na priv 

mateusz1122    12

Ja polecalbym claas variant 280 widzialem belki jakie byly po niej to naprawde bardzo ladnie zbite i rowne 

pozdrawiam

Gores    0

W tych prasach musisz szczególną uwagę zwrócić na pasy czy nie są spękane no i później podczas pracy co chwile wychodzić i sprawdzać czy nic się nie grzeje bo jak już zobaczysz dym to żadna gaśnica nie pomoże (widziałem jak pali się pasówka) albo dobrze ją ubezpieczyć :D  jedyny plus to fajne kulki po niej i dobra wydajność 

Edytowano przez Gores

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się