Maciej99

Lexion 460-Lewy czujnik domłacania

Polecane posty

Maciej99    0

Witam posiadam lexiona 460 z 95 roku I mam pytanie ? Co to jest? domlacanie lewe. gdzie można znaleźć od tego czujnik , ponieważ pokazuje mi błąd: przerwanie na lewym czujniku domłacania

20190929_155617.jpg

20190929_155526.jpg

Inked20190929_155600_LI.jpg

Edytowano przez Maciej99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyxxx    9

Witaj Na przenośniku kłosowym z prawej strony kombajnu musi być czujnik ( czujniki )i pewnie tam leży przyczyna, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
Dnia 12.01.2020 o 20:41, Maciej99 napisał:

witam dzięki za odpowiedź ale na podajniku nie ma żadnego czujnika i w tym problem.

To moze chodzic o lewy czujnik strat na wstrząsaczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

To raczej chodzi o czujnik który mierzy ile ziarna trafia podajnikiem kłosowym na domłócenie.  Może go faktycznie nie masz a powinieneś i tu jest przyczyna. Ten błąd masz od zawsze?  Czy nie było kiedyś tego problemu? Jak wyskoczy ten błąd i dasz ok to pojawia się znowu? 

Edytowano przez takiten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fider    0

Też mam problem z odnalezieniem jednego czujnika w lexionie 450. Wyświetla mi się komunikat "L/H sep. perf. sensor" i nie wiem co to oznacza. Może tutaj jest ktoś co to odszyfruje? 🙂

20211106_101455.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Czujnik na wytrzasaczach

  • Thanks 1

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ar71    0
Dnia 7.07.2022 o 12:06, Fider napisał:

Też mam problem z odnalezieniem jednego czujnika w lexionie 450. Wyświetla mi się komunikat "L/H sep. perf. sensor" i nie wiem co to oznacza. Może tutaj jest ktoś co to odszyfruje? 🙂

20211106_101455.jpg

Lewy czujnik wytrząsacza L/H. Najprawdopodobniej kabel przyłączeniowy przełamany. Rozepnij na złączu to tylko raz poda błąd. Świecąca dioda to czujnik 3D po prawej stronie kombajnu (poniżej zbior. paliwa) nie w neutralnym poł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks96    0

Witam, mam podobny problem z lexion 440. Wyświetla mi się komunikat" DKG. Abscheid. Rechts ". Wie ktoś co to może znaczyć? 

IMG-20240321-WA0000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez siwy07
      Witam, potrzebuje instrukcji do lexiona 460 kupiłem bez a by się przydała. Nigdzie nie mogę takiej znałeś wiec liczę na waszą pomoc. Chciałem się zapytać też ile mogło by kosztować wgranie polskiego oprogramowania, wydaje się mi że nie jest to konieczne, ale chciałbym wiedzieć, jeśli niedroga sprawa czemu by nie.
    • Przez Rolnik117
      Witam stoję przed zakupem claasa lexiona 550/560 czy w 560 bd dużo większe spalanie ?
      I ogólnie na co patrzeć w tych modelach przed zakupem żeby się nie wkopać 
    • Przez johndeeree7820
      Witam, potrzebowałbym instrukcje obslugi kombajnu claas lexion 540 najlepiej w pdf.
       
      Pytanie do posiadaczy tych kombajnów, wasze tez tak mocna gubia zboze?
       
    • Przez Rolnik2115
      Witam, tak jak w temacie w ciągu 3 żniw pas młocarni 4 razy się rozleciał. Nie widać żadnego zadziora ani żeby coś klinowalo z pasem. Co może być przyczyna tej usterki? Wyglada jakby pas był wciągany. Z góry dzięki za odpowiedz 
    • Przez Rolnik2115
      Witam tak jak w temacie w ciągu 3 żniw 4 razy poleciał gruby pas młocarni. Co może być przyczyną się jego rwania? W załączniku rozerwany częściowo pas. Z góry dzięki za odpowiedzi

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj