mixer90

New Holland TD95D zgasł i nie odpala

Polecane posty

mixer90    0

Witam jak w temacie..

Paliwo do filtra dochodzi 

Kreci normalnie ale nie reaguje,  nawet zadrga ani dymka nie puści 

Chwile przed zgaśnięciem  jakby lekko obroty spadły później było ok i jak już wracałem do domu to zgasł na polnej drodze 

Pomocy...

mlodyhef    156

Pewnie gdzieś dalej paliwo się zatrzymało, jakiś paproch czy coś musiało zatkać. 

Ziomal20084    33

sprawdź cewkę gaszenia albo bezpieczniki. skoro dyma nie puszcza to paliwo na pompę nie dochodzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

R3mik10520    59

Przepona w pompie paliwowej mogła pójść, w naszym T5060 tak samo było, w trakcie orki zgasł i nie chciał zapalić, nawet dymek nie leciał, ręczna pompka też nie działała 

mixer90    0

Ręczna pompuje, jak poluzowałem przewód przy filtrze to pulsowalło paliwo przy ręcznym pompowaniu

RU68    214

Możliwe zapowietrzenie układu paliwowego i te modele mają problemy z odpowietrzeniem -poluzuj przewody przy wtryskiwaczach i pełnym gazie kręć rozrusznikiem kilka kilkanaście razy z przerwami sprawdź czy będzie tryskać przy wtryskach paliwo .Jeżeli tryska to dokręcić dwa przewody pokręcić rozrusznikiem i dokręcić  pozostałe  (sprawdź szczelność układu pomiędzy bakiem a pompką zasilającą ponadto w pompce powinno być sitko może być zabrudzone ) odpowietrzanie jest problematyczne i nie tak proste jak w innych 

mixer90    0

Jakby ktoś miał taki problem, odpowietrzylem na wtryskach. Później odpaliłem od placka... i nic się nie dzieje wyglada na to ze po prostu się zapowietrzył z braku paliwa, zgasl na pochylonej na bok drodze... 

Zaprzyjazniony mechanik mi powiedział że najpierw plack potem rozkręcać układ bo dochodzi powietrze i ma jeszcze ciężej... a ja najpierw luzowałem od końca przewody...

Plack oczywiście po demontażu filtrów powietrza tego zewnętrznego papierowego i tej tuby wewnętrznej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ceres96
      Witam, mam problem ze światłami w nh td5, a mianowicie podczas deszczu, lub przy dobrym myciu świeci się światło stopu. Czy miał ktoś taki problem? Co było przyczyną
    • Przez barosz99
      A mianowicie stoję przed zakupem new Holland td5.85 i jaki rewers wybrać hydrauliczny czy mechaniczny ktory jest mniej awaryjny ?
    • Przez Lukas85
      Koledzy mam problem z podnośnikiem w TD90D. Prawdopodobnie jest jakis problem z rozdzielaczem bo zacina mi sie podnośnik. Konkretnie chodzi o to że podnosi bez problemu, szybko i płynnie problem jest natomiast z opuszczaniem bo opuszcza bardzo powoli, a czasami praktycznie w ogóle nie chce opuszczać. Pomaga na szybko wciniecie tej dzwigni przy fotelu na blotniku do szybkiego podnoszenia/opuszczania. Prawdopodobnie cos zacina sie w tym rozdzielaczy pod fotelem. Moze ktos wie o co chodzi?
    • Przez damian19111999
      Czym się roznic new holland td5.85 od t5.85 proszę o pomoc jaki model lepiej wybrać ?
    • Przez pilaszko
      Witam, posiadam New Holland td5.85 i mam problem z hydrauliką ponieważ z dnia na dzień sekcje rozdzielacza zaczęły przepuszczać np. pług sam się zaczął obrać po założeniu zaworów kulowych i zamknięciu ich jest ok czyli w pługu wszystko jest dobrze. Zaznaczam że na obydwu sekcjach jest tak samo i stało się to nagle. Serwis twierdzi ze  cały rozdzielacz jest do wymiany lecz koszt ok 4tys netto więc wolałbym sie upewnić czy może da sie to jakoś tańszym kosztem naprawić. Mam opłacane AC lecz wątpie żeby obejmowało rozdzielacz. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj