mixer90

New Holland TD95D zgasł i nie odpala

Polecane posty

mixer90    0

Witam jak w temacie..

Paliwo do filtra dochodzi 

Kreci normalnie ale nie reaguje,  nawet zadrga ani dymka nie puści 

Chwile przed zgaśnięciem  jakby lekko obroty spadły później było ok i jak już wracałem do domu to zgasł na polnej drodze 

Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Pewnie gdzieś dalej paliwo się zatrzymało, jakiś paproch czy coś musiało zatkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R3mik10520    63

Przepona w pompie paliwowej mogła pójść, w naszym T5060 tak samo było, w trakcie orki zgasł i nie chciał zapalić, nawet dymek nie leciał, ręczna pompka też nie działała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixer90    0

Ręczna pompuje, jak poluzowałem przewód przy filtrze to pulsowalło paliwo przy ręcznym pompowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Możliwe zapowietrzenie układu paliwowego i te modele mają problemy z odpowietrzeniem -poluzuj przewody przy wtryskiwaczach i pełnym gazie kręć rozrusznikiem kilka kilkanaście razy z przerwami sprawdź czy będzie tryskać przy wtryskach paliwo .Jeżeli tryska to dokręcić dwa przewody pokręcić rozrusznikiem i dokręcić  pozostałe  (sprawdź szczelność układu pomiędzy bakiem a pompką zasilającą ponadto w pompce powinno być sitko może być zabrudzone ) odpowietrzanie jest problematyczne i nie tak proste jak w innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixer90    0

Jakby ktoś miał taki problem, odpowietrzylem na wtryskach. Później odpaliłem od placka... i nic się nie dzieje wyglada na to ze po prostu się zapowietrzył z braku paliwa, zgasl na pochylonej na bok drodze... 

Zaprzyjazniony mechanik mi powiedział że najpierw plack potem rozkręcać układ bo dochodzi powietrze i ma jeszcze ciężej... a ja najpierw luzowałem od końca przewody...

Plack oczywiście po demontażu filtrów powietrza tego zewnętrznego papierowego i tej tuby wewnętrznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj