MichalP

MF 61XX -Czyszczenie zbiornika paliwa

Polecane posty

MichalP    27

Witajcie. 

Potrzebuje informacji czy   w mfie   można jakoś wyczyścić zbiornik paliwa, bez jego demontażu .

Zastanawia mnie czy  element zaznaczony na zdjęciu    do tego służy? 

zbiornik paliwa.jpg

plati    13

Instrukcja mówi jedynie że raz n 1000 mh należy spuścić paliwo ze zbiornika. Jeśli chodzi o jego czyszczenie bez demontażu to myślę że ciężko. 

MichalP    27

no tak,  tylko jak z niego spusci  to paliwo.  niestety   słąbej jakosci  paliwo  mi sie trafilo i  musze  spuscic  z małego zbiornika 

Wiadomość z agroFakt.pl

plati    13

Jeśli się nie mylę to jest korek spustowy w dolnym zbiorniku. Popatrzę dziś 

MichalP    27

znaleziony  faktycznie na dole ...  

a zawartość zbiornika....  jej co oni nam sprzedają ;/ 

plati    13

No cóż, jednak chyba nie bez powodu instrukcja zaleca czyszczenie. Obstawiam, że nikt albo prawie nikt tego jednak nie robi. Jak będę miał chwilę to sam spuszcze i zobaczę jak to wygląda 

plati    13

Tzn jak? Wyrzuca wszystko w układ? 

Pytanie, na tym korku jest jakaś uszczelka którą trzeba mieć w razie w?

Rolnik1973    5818

Tak, kranik bez sitka i ucięty że jest poniżej dna i wszystko wpada do szklanego separatora, z tamtąd idzie do p0mpy zasilającej z pimpy do filtra i z filtra do pompy wtryskowej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matis251
      Witam, od dawna nosiłem się z chęcią założenia takiego tematu, zaraz stado ludzi wyrzuci mi że takich tematów było multuma ale w żadnym nie ma nic konkretnego. Tak więc moje pytanie kieruję głównie do użytkowników serii 3xxx, napiszcie jaki olej lejecie do skrzyni i do silnika ,jakiej jest firmy,jakie ma oznaczenia, jakie macie odczucia wobec niego, jaka jest jego cena. Z góry dziękuje za odp..

Pozdrawiam.
    • Przez Albert009099oo
      Zagrają mi się opony z felgami 12.4 r24 i tył 18.4r30 do massey ferguson 3065
    • Przez Kulek101
      Witam 
      Kupiłem tur stoll, lecz poprzedni właściciel miał go podłączonego pod tylne złącza hydrauliczne sterowane z oryginalnych dźwigni w ciągniku. Chciał bym to zmienić i wmontować joystick. Jaki rozdzielacz i joystick polecacie 3 sekcyjny ? 
    • Przez Arek
      Mam spory luz na zwrotnicy w gnieździe przegubu drążka kierowniczego. Jak można to zregenerować?
      Rozwiercać na większy rozmiar + tulejka?

• Przez Maximus13
      Witam ciagnik MF 3080 bardzo dziwny objaw jesli jest zimny to wszystko w porzadku tylko jesli się rozgrzeje i na niskich obrotach przy podjazdach pod górkę przyspieszacz sam się przełącza ,rozjechany juz byl 6 lub 7 razy wymienione dużo części juz nie mam sily proszę o pomoc 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj